Poprzedni artykuł: Koniec z modą na selfie? Teraz na Instagramie króluje... plandid! Następny artykuł: Blogerka oszukała fanów! Całe jej konto to fałsz

Piszesz recenzje kosmetyków? Zgarnij pudło pełne kosmetyków jak Recenzentka Lipca!

Jesteś miłośniczką kosmetyków? Uwielbiasz testować nowości i na własnej skórze sprawdzać ich skuteczność ? Dziel się swoimi opiniami o produktach i zgarnij pudło pełne kosmetycznych hitów i ciekawych nowości! Co miesiąc nagradzamy aktywną recenzentkę – zobacz kto zgarnia pudło w lipcowej edycji konkursu na Recenzentkę Miesiąca!

Ufff… Lipiec za nami – wakacje to doskonały czas na nadrobienie zaległości w recenzjach – Wizażanki napisały ich w ubiegłym miesiącu blisko 10 tysięcy!  Katalog kosmetyków KWC wzbogacił się o ponad tysiąc nowych produktów! To imponujący wynik!

Recenzentką Lipca zostaje Horla, imponującej długości recenzje w wyczerpujący sposób omawiają wady i zalety wypróbowanych kosmetyków. Zdecydowanie ułatwiają podjąć decyzję o zakupie. Gratulujemy!

Lipcowe pudło pełne kosmetyków

Horla zgarnia pudło wypełnione kosmetykami – mamy nadzieję, że przypadną do gustu laureatce i z przyjemnością podzieli się opinią o testowanych produktach na KWC!

Kochasz kosmetyki? Testuj je z nami za darmo!

Czy dołączyłaś już do Klubu Recenzentki? Jeśli lubisz testować nowe kosmetyki, chętnie dzielisz się opinią o produktach, koniecznie dołącz do Klubu i testuj nowe kosmetyki zupełnie za darmo. Czekamy na Ciebie w największej społeczności skupionej wokół tematyki urodowej!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 13:43

Zobacz także

Nasze propozycje