Poprzedni artykuł: Anna Wendzikowska opowiada o swoich wakacjach z nastoletnich czasów Następny artykuł: „Jak powietrze” – wywiad z autorką pierwszej polskiej powieści new adu...

Pobrali się mimo dużej różnicy wieku. Wieczorek nie jest jedyny

Fanek polskiego aktora Krystiana Wieczorka na pewno nie ominęła wiadomość, że w lipcu zmienił on stan cywilny. 24-letnia Maria Szafirska została jego żoną.

Tydzień temu wszystkie serwisy plotkarskie skupione były na ślubie Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej. Podano wówczas, że na początku lipca para stanęła na ślubnym kobiercu. Niewiele wcześniej informowano z kolei, że w ich związek wkradł się kryzys.

Zamieszanie nie zdołało jednak ich rozdzielić i para wzięła sekretny ślub w niewielkim kościele na Podlasiu. W ceremonii wzięli udział jedynie ich najbliżsi.

Zobaczcie także:  Spędziła miesiąc miodowy bez męża. Jej zdjęcia robią furorę

Para poznała się na planie serialu „M jak miłość”. Chociaż Krystian Wieczorek i Maria Szafirska przed ślubem spotykali się przez dwa lata, wiele osób nie zostawiało na nich suchej nitki. Powód? 17-letnia różnica wieku. Nie od dziś wiadomo, że pary z dużą różnicą wieku nie cieszą się społeczną aprobatą. Mężczyznom zarzuca się kryzys wieku średniego, a ich wybrankom – kierowanie się tylko i wyłącznie względami finansowymi.

Zobacz: TOP 5: kultowe podkłady drogeryjne

Historia pokazuje jednak, że duża różnica wieku w związku wcale nie musi być przeszkodą. Kobiecie wcale nie musi imponować bezpieczeństwo finansowe, bo nieraz o wiele ważniejsza jest dla niej dojrzałość wybranka. Niejedna z nas chyba odruchowo szuka mężczyzny, a nie chłopca, zupełnie nie zważając na to, że musi liczyć się z brakiem akceptacji otoczenia.

W przekonaniu, że takie związki ze starszym partnerem mają sens, utwierdzają nas zresztą małżeństwa z pierwszych stron gazet, które muszą zmagać się z jeszcze większą krytyką niż większość z nas. Poznajcie 10 par, w których spora różnica wieku nie stanęła na przeszkodzie, a wręcz przeciwnie – umocniła zakochanych i zaprowadziła ich na kobierzec.

Zobaczcie także:  Znane pary dawniej i dziś

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:58

Zobacz także

Nasze propozycje