Poprzedni artykuł: Natalia Przybysz w osobistym wywiadzie przyznała się do aborcji. Dlacz... Następny artykuł: Strach przed zakupami, własnym odbiciem... Te kobiece fobie potrafią u...

Polak najprzystojniejszym modelem świata! Jak Wam się podoba?

Kobieta, , tagi: modeling
Co łączy Cindy Crawford, Gisele Bundchen i Kasię Smutniak? Początkiem ich kariery była wygrana w konkursie dla modeli The Look of The Year. Teraz wygrał ją 20-letni Robert Kapica!

Robert Kapica w szarej kurtce

Robert Kapica pokonał modeli z całego świata podczas finału w teatrze Metropolitan w Katanii we Włoszech. The Look of the Year  to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek i modeli. Byl początkiem kariery dla takich sław jak Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy nasza topmodelka Kasia Smutniak. Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach poszukuje nowych twarzy świata mody - i tym razem znalazł naszego Roberta! 

Robert Kapica ma 20 lat i 188cm wzrostu. Jest tegorocznym maturzystą, interesuje się mechaniką i motoryzacją, ale też modą. Lubi dbać o to, jak wygląda - przez dwa lata trenował sporty walki.  Marzy o tym, by zostać modelem w kampanii Calvin Klein czy Dolce & Gabbana.

Myślicie, że wygrana w międzynarodowej edycji konkursu dla modeli będzie dla niego początkiem wielkiej kariery?

Robert Kapica w marynarce

Robert Kapica na finale The Look of The Year

Zdjęcia:  FB The Look of The Year Polska

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 20:53

Zobacz także

Nasze propozycje