Poprzedni artykuł: Gdzie gwiazdy odpoczywały na wakacjach? Następny artykuł: Redakcja testuje – dieta pudełkowa MaczFit

Polka Miss Świata Niesłyszących 2016!

Niebywały sukces 26-letniej Polki! Iwona Cichosz z Warszawy została Miss Deaf International 2016, czyli Miss Świata Niesłyszących 2016. O swój tytuł walczyła w lipcu w Las Vegas, jak widać, skutecznie.

Iwona Cichosz została pierwszą Polką, która zdobyła tytuł Miss Świata Niesłyszących. 26-latka pochodzi z Gdańska, jednak obecnie mieszka w Warszawie. W konkursie pokonała 19 kandydatek. Jurorów ujęła nie tylko urodą, ale i swoim zaangażowaniem oraz pozytywnym podejściem do życia. Miss jest bowiem nie tylko tłumaczką języka migowego pracującą dla firmy Migam, ale i aktorką gdańskiego ulicznego Teatru Pinezka. Iwona potrafi także żonglować, chodzić na szczudłach czy jeździć na monocyklu.

Jak mówi w wywiadach Iwona Cichosz, chociaż nie słyszy, potrafi cieszyć się życiem. Ba, jest dumna z tego, że jest głucha. Dodajmy tylko, że w swojej rodzinie jest trzecim pokoleniem, które nie słyszy. Nie słyszą także jej dziadkowie, rodzice, ciocia, wujek i siostra. Zdobycie korony przez Iwonę musiało więc ucieszyć całą rodzinę!

Teraz, już jako Miss Świata Niesłyszących, Iwona będzie prowadzić wykłady motywacyjne. Jej misją jest łączenie świata głuchych i słyszących. „Dalej będę robiła to, co robiłam do tej pory, tylko z większą mocą!” - zapowiedziała miss trzy dni po finale konkursu.

Fot. Instagram.com/missdeafinternational

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:15

Zobacz także

Nasze propozycje