Poprzedni artykuł: 10 rzeczy, które na pewno usłyszysz przed ślubem Następny artykuł: Wpadki podczas seksu

Polska żywa lalka Barbie podbija internet

Kobieta, , tagi: polska lalka barbie
Ma już 180 tys. fanów na Instagramie i publikacje na swój temat w większości dużych polskich serwisów lifestylowych. Do złudzenia przypomina lalkę Barbie i nie unika porównań ze sławną Ukrainką Valerią Lukyanovą. Poznajcie Julię Dybowską – polską żywą lalką Barbie.

Julia Dybowska ma 26 lat i mieszka w stolicy. Na Instagramie dogania nawet Dodę, która ma zaledwie trzy tysiące więcej obserwatorów od niej. Skąd taka popularność? Warszawianka ma długie blond włosy, nienaganną sylwetkę, bujny biust i rysy twarzy, które słusznie kojarzą się z wizerunkiem najpopularniejszej lalki na świecie.

Najnowsza gwiazda serwisu Instagram, chociaż pojawia się w kampaniach reklamowych, nie nazywa siebie modelką ani fotomodelką. Przyznaje jednak, że jej praca to w dużej mierze promocja różnych produktów na Instagramie. Przy takiej liczbie fanów ma to oczywiście sens. Nie brakuje jej przy tym dystansu do siebie, którego – jak sama twierdzi – nauczyła ją szkoła baletowa.

Popularność polskiej Barbie wciąż rośnie. Fanki chcą wiedzieć nie tylko, gdzie się ubiera, ale i jak uzyskała taką zgrabną sylwetkę. „Swój dzień rozpoczynam od kawy z mlekiem i ciepłej wody z cytryną i miodem. To taki mój codzienny rytuał. Jeśli coś go zaburzy to jestem niezadowolona. Później zazwyczaj umawiam się z koleżanką na śniadanie” - zdradziła w wywiadzie dla serwisu Lapinede.

Zdjęcia Julii Dybowskiej faktycznie przywodzą na myśl Barbie. Chociaż Polka nie ogranicza się do kiczowatego różu, ulubiony kolor kultowej lalki współtworzy niejedną jej stylizację. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że polska lalka Barbie nie przesadzi i nie upodobni się do niej jeszcze bardziej.

Fot. Instagram.com/juliadybowska

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:19

Zobacz także

Nasze propozycje