Poprzedni artykuł: 40-letnia Natalia Oreiro wciąż zbuntowana? Tym odważnym selfie wywołał... Następny artykuł: Pamiętacie Julię z 'Projektu Lady'? Jej wulgarny wizerunek to już prze...

Mamy już polską Barbie, pora na żywego Kena? Zobaczcie, jak wygląda!

Kobieta,
,
, tagi: viral, operacje plastyczne, Anella Polska Barbie
Fenomen Anelli inspiruje i to nie tylko kobiety! Internauci nazywają go "polskim żywym Kenem" - zobaczcie, jak wygląda!

Polska Barbie Anella bez wątpienia ma swoje pięć minut - doniesienia o jej kolejnych operacjach plastycznych na pewien czas zdominowały media społecznościowe. Jednocześnie rozpoczął się swoisty "trend" na modyfikacje ciała, na którego fali co pewien czas wypływają kolejne, internetowe osobowości. Jedną z nich jest młody mężczyzna, który właśnie dorobił się tytułu "żywego Kena z Polski" - czy słusznie?

Jak wygląda polski "żywy Ken"?

Michał Przybyłowicz wprawdzie dopiero zaczyna budować swoją społeczność na Instagramie, ale ma już za sobą debiut w telewizji - występuje w programach ezoterycznych, których widzowie znają go pod pseudonimem Wróżbita Michael. Michał interesuje się Tarotem i zjawiskami paranormalnymi, ale próbuje też swoich sił w modelingu. Jednak uwagę zwraca przede wszystkim jego wygląd, który internautom kojarzy się z partnerem najsłynniejszej lalki świata.

Rzeczywiście, nie da się ukryć, że pasjonat ezoteryki może się pochwalić wydatnymi ustami i wystudiowaną fryzurą, które chętnie prezentuje na licznych selfie. Ostre rysy twarzy, modne stylizacje i (najwyraźniej) dyskretny makijaż w połączeniu z instagramowymi filtrami faktycznie mogą budzić dość jednoznaczne skojarzenia. Czy Michał zrobi karierę na miarę Anelli? Na odpowiedź będziemy musiały jeszcze poczekać, a tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia "polskiego żywego Kena" - zasługuje na ten tytuł?

Zobacz też: Ania Lewandowska powiększyła sobie usta? Prawda jest chyba inna...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 05:35

Zobacz także

Nasze propozycje