Poprzedni artykuł: Czy gąbka do farby sprawdzi się także jako... gąbka do makijażu? Następny artykuł: Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają w nowej wersji serialu "Kas...

5 pomysłów na prezent świąteczny dla gadżetomaniaczki

Kobieta, , tagi: Oral-B, szczoteczka elektryczna, prezenty świąteczne, prezenty dla gadżetomaniaczki
Szukasz prezentu świątecznego dla kobiety mającej bzika na punkcie nowinek technologicznych? Aby ułatwić Ci zadanie, wybraliśmy pięć gadżetów, które zrobiły na nas w ostatnim czasie największe wrażenie. Inteligentnych rozwiązań bez przerwy przybywa i są coraz bardziej zaskakujące.

1. Szczoteczka elektryczna z technologią 3D

Oferta dostępnych na rynku szczoteczek elektrycznych jest dziś bardzo szeroka. Niewiele można znaleźć jednak modeli, które oprócz nowoczesnego designu, zachwycają także wysoko rozwiniętą technologią, pozwalającą w kompleksowy sposób zadbać o piękny uśmiech. Jaka szczoteczka elektryczna jest najlepsza? Do najbardziej innowacyjnych i najskuteczniejszych urządzeń tej kategorii należą szczoteczki z - wzorowaną na profesjonalnym sprzęcie stomatologicznym - okrągłą główką, która łączy trzy rodzaje ruchów: oscylacyjny, pulsacyjny i rotacyjny.

Szukając czegoś dla gadżetomaniaczki, upewnij się, że urządzenie jest wyposażone w szereg funkcji dodatkowych. Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius, która jest teraz dostępna w nowym, kobiecym kolorze Rose Gold, daje możliwość wyboru spośród wielu rodzajów główek dopasowanych do różnych potrzeb jamy ustnej. Na tym nie koniec. Dzięki technologii Bluetooth, szczoteczka Oral-B Genius Rose Gold łączy się ze smartfonem. Powoduje to, że śledzi szczotkowane miejsca, zapewniając dokładną pielęgnację, także w zaniedbywanych wcześniej obszarach. Technologia potrójnej siły nacisku chroni dziąsła, a profesjonalny Timer pilnuje rekomendowanego przez dentystów, dwuminutowego czasu szczotkowania.

Te i inne rozwiązania czynią ze szczoteczki Oral-B Genius Rose Gold urządzenie, które nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających wielbicieli nowoczesnych technologii. Jeżeli zdecydujesz się podarować ją którejś z bliskich Ci kobiet, możesz być pewna, że otrzyma ona nie tylko piękny, ale i praktyczny prezent, dzięki któremu codzienna czynność czyszczenia zębów nabierze zupełnie nowego wymiaru.

2. Opaska fitness

Opaska fitness to gadżet, który przez cały dzień oblicza ilość stawianych kroków, pokonywany dystans czy spalane kalorie, a także alarmuje, że nadszedł czas, aby się poruszać. Najbardziej zaawansowane modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak kontrolowanie snu i współpraca z innymi urządzeniami. Wbudowany w opaskę monitor snu rejestruje długość i jakość snu, a następnie synchronizuje zgromadzone dane ze smartfonem i komputerem, wyświetlając szczegółowe wykresy w dedykowanej aplikacji. Dodatkowo, na ekranie opaski pojawiają się powiadomienia o SMS-achi połączeniach, co sprawia, że nawet w trakcie treningu nie ominie nas żadna wiadomość czy telefon. Opaskę wystarczy ładować raz na kilka dni. Ponadto, nie trzeba sprawdzać jej stanu, ponieważ gadżet przypomina o konieczności podłączenia do prądu na kilka godzin przed całkowitym rozładowaniem.

3. Obrotowy pędzel do makijażu

Kolejnym pomysłem na prezent, który został zaprojektowany tak, aby z łatwością mogli go używać zarówno wizażyści, jak i osoby bez doświadczenia w tej dziedzinie, jest obrotowy pędzel do makijażu. Produkt obraca się o 360°wykonując 190 obrotów na minutę, dzięki czemu znacznie przyspiesza malowanie. Delikatne wibracje w połączeniu z ruchem rotacyjnym rozprowadzają kosmetyk równomiernie na całej twarzy, dając bardzo naturalny efekt. Pędzel wyróżnia ergonomiczny kształt, który zapewnia maksymalną wygodę podczas wykonywania makijażu. Wyjątkowo cienkiesyntetyczne włosie każdej z końcówek jest przyjazne dla skóry – nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych. Pędzel jest przeznaczony do rozprowadzania kosmetyków płynnych i sypkich, takich jak podkład, puder, róż i brązer.  

4. Urządzenie do czyszczenia pędzli do makijażu

Urządzenie do czyszczenia pędzli do makijażu w działaniu przypomina nieco blender. Na początku dobieramy rozmiar nakładki (w zestawie można znaleźć ich kilka) i wkładamy w nią pędzel. Następnie, do dołączonego pojemnika wlewamy mieszankę, którą wyczyścimy pędzel (może to być np. woda z płynem do naczyń). W kolejnym kroku należy zanurzyć w niej pędzel, a następnie nacisnąć przycisk, który spowoduje, że zacznie się od obracać. I gotowe! Czyszczenie pędzli jeszcze nigdy nie było takie proste i szybkie.

5. Zestaw do makijażu natryskowego Airbrush

Technika Airbrush to alternatywa dla tradycyjnych metod aplikacji kosmetyków kolorowych. Główną zaletą makijażu natryskowego jest jego trwałość - Airbrush make-up utrzymuje się nawet do 48-godzin od czasu nałożenia produktów. Makijaż natryskowy to także niezwykle higieniczne rozwiązanie. Wykonuje się go z odległości, dzięki czemu skóra nie jest narażona na kontakt z bakteriami. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie ciekawszy upominek dla gadżetomaniaczki?

zdjęcia: iStock

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje