Poprzedni artykuł: Podjadanie między posiłkami - co zamiast słodyczy? Następny artykuł: Filmy z Avengers, które warto zobaczyć

Ponadczasowa gładkość

Kobieta, , tagi: zarost, golenie, Braun, golarka, Braun Series 7, golarka braun
Męski zarost występuje w wielu odsłonach, a popularność poszczególnych wariantów systematycznie zmienia się w czasie. Pod wpływem mediów - szybciej, niż kiedykolwiek. Na szczęście istnieje ponadczasowe rozwiązanie, którym jest idealna gładkość.

ogolony mężczyzna

Moda zmienną jest

Moda zmienia się nieustannie, a wraz z nią pojawiają się i znikają najróżniejsze trendy. Pożądane w listopadzie kraciaste spódnice miesiąc później mogą zniknąć, wyparte przez ołówkowe mini. Nie inaczej jest z męskim zarostem, który systematycznie pojawia się w coraz to innej odsłonie.

Wystarczy otworzyć dowolny, ilustrowany podręcznik do historii, by natknąć się na różne oblicza męskiego zarostu – od sarmackich wąsów po Sir Waltera Raleigha, który nosił stylizowany wąs i  długą, szpiczastą brodę zakrywająca niemal całą twarz. Zresztą, nie trzeba sięgać tak daleko – można otworzyć album z rodzinnymi zdjęciami, żeby zaobserwować różnice w tym, jak nosili się nasi dziadkowie, a jak ojcowie we wczesnej młodości.

Bródka czy wąsy?

W dobie mediów elektronicznych i powszechnego dostępu do Internetu możemy na bieżąco śledzić najnowsze trendy, które zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek. Na przykład przez długi czas na topie był trzydniowy zarost, niczym u Davida Beckhama. Zaś niedawno zachwycaliśmy się brodami „drwala”, które lansowały takie gwiazdy jak Jake Gyllenhaal czy Ryan Gosling.

Czy chęć bycia modnym mężczyzną oznacza konieczność śledzenia trendów w zakresie zarostu i dostosowywanie się do nich? Niekoniecznie. Istnieje ponadczasowe rozwiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody – jest nim gładki, ogolony zarost. Zadbana, starannie ogolona twarz niezmiennie pozostaje synonimem elegancji.

Elegancka gładkość

Podobnie jak chęć posiadania brody drwala wymaga systematycznego strzyżenia, tak utrzymywanie gładko ogolonego zarostu wymaga odpowiedniej pielęgnacji i regularnego golenia. Brak zarostu uwidacznia męskie rysy twarzy, ale jest atrakcyjny tylko wtedy, gdy skóra jest gładka i pozbawiona podrażnień. Warto sięgnąć po wysokiej jakości golarkę, np. Braun Series 7 z trybem Turbo.

golarka braun series 7

Golarka Braun Series 7 z trybem Turbo automatycznie dostosowuje moc mikro drgań do gęstości zarostu. Umieszczony pomiędzy foliami urządzenia zespół noży tnących  wykonuje aż 130 ruchów na sekundę, unosząc i usuwając włosy w trudno dostępnych miejscach, takich jak szyja. Dzięki niej możesz bez przeszkód cieszyć się ponadczasową i elegancką gładkością.

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje