Poprzedni artykuł: 6 powodów, dla których fajnie być singielką Następny artykuł: 10 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś mówić facetowi przed, po i w tra...

Jest zabawny i ma powalające spojrzenie! Każda z nas chciałaby z nim pójść na randkę

Kobieta, , tagi: zwierzęta
Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Popeye to najlepszy partner, z którym każdy spacer i każda kolacja będą wyjątkowe i niezapomniane. Pokochały go już tysiące kobiet – teraz przyszedł czas na Was :).

Popeye nie jest niestety mężczyzną, a najbardziej uroczym psem na świecie, jakiego widziałyśmy. Podróżuje razem z właścicielką – Ivy Diep – która rozpieszcza go smakołykami prosto z restauracji przyjaznym zwierzętom. Nic dziwnego, że stara się go karmić wszystkim, co najlepsze, skoro do niedawna zwierzak błąkał się po ulicy i musiał walczyć o jedzenie.

Na szczęście za sprawą Diep, szybko doszedł do siebie i teraz podbija internet. Uwierzycie, że na Instagramie obserwuje go już ponad 120 tys. osób? Wcale nie dziwi nas fakt, że Popeye tak szybko stał się sławny. Wystarczy na niego tylko spojrzeć.

Ten pies wygląda jak prawdziwa maskotka. W dodatku nietrudno oprzeć się wrażeniu, że stale się uśmiecha. Cóż, gdybyśmy jadały codziennie takie rarytasy prosto z restauracji, też nie potrafiłybyśmy się przestać uśmiechać. A na potwierdzenie tego zapraszamy do naszej galerii, gdzie możecie poznać bliżej Popeye’a i jego zwyczaje żywieniowe ;).

Zdjęcie główne: instagram.com/nick__bateman

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:41

Zobacz także

Nasze propozycje