Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu: Zobacz przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M. 2” w... Następny artykuł: Konkurs Philips Saeco: wyniki!

Zrób coś dla siebie jesienią!

Kobieta, , tagi: restauracje, groupon, zabiegi kosmetyczne
Czujesz, że dopada Cię jesienna chandra? Nie daj się sezonowej depresji - zadbaj o siebie i swoje samopoczucie! Zobacz, co możesz zrobić, by skutecznie poprawić sobie humor i pożegnać się z jesienną apatią.
kobieta

Jesień dla wielu z nas bywa trudnym okresem. Mniejsza ilość światła słonecznego i gorsze warunki atmosferyczne sprawiają, że na ogół niechętnie wychodzimy z domu, czujemy się senni i mamy w sobie mniej entuzjazmu. Nie da się ukryć, że krótkie dni i niskie temperatury potrafią pozbawić energii nawet największe życiowe optymistki. W takim razie co zrobić, aby nie ulec przygnębieniu?

Odkryj smaki swojego miasta

Smaczny posiłek błyskawicznie poprawia humor i dostarcza zastrzyku energii. Jeszcze przyjemniej będzie, jeśli ktoś go dla Ciebie przygotuje! Wyjście do restauracji z bliską osobą czy z przyjaciółmi to świetny pomysł na przyjemne spędzenie wieczoru poza domem. Dzięki kampanii Local Stars na Grouponie masz możliwość odkryć najciekawsze restauracje w Twoim mieście i odwiedzić je zaopatrzona w  atrakcyjne zniżki!

restauracja

Kuchnia włoska,  smaki Azji a może kuchnia polska w lokalnym wydaniu– np. śląskim? Wszystko zależy od Ciebie! W szerokiej ofercie serwisu Groupon znajdziesz też interesujące propozycje dla par. Czas spędzony w ten sposób to czysta przyjemność, która pozwoli Ci oderwać się od codziennych trosk i sprawi, że poczujesz się zrelaksowana i nabierzesz energii.

Zadbaj o ciało

Gdy czujesz, że gwałtownie opuszcza Cię humor, nie pozwalaj sobie na popadanie w apatię - aktywnie przeciwdziałaj złemu nastrojowi. Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie i zadbaj o swój wygląd – zasługujesz na to! Może zafundujesz sobie pakiet zabiegów spa lub  aromatyczny masaż? Równie dobrym pomysłem może być maseczka czekoladowa czy specjalne zabiegi anti-aging – wszystko w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

spa

W ofercie serwisu Groupon znajdziesz wiele interesujących propozycji zlokalizowanych w Twoim mieście. Możesz wybierać spośród różnorodnych opcji, takich jak np. oferta zabiegu trwałego prostowania włosów czy wykonania makijażu permanentnego. Wybór należy tylko do Ciebie! Zrób coś dla siebie i powiedz jesiennym smutkom „do widzenia”!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Nasze propozycje