Poprzedni artykuł: Mąż razem z kochanką nazywał ją "tłustą krową". Nie uwierzycie, jak si... Następny artykuł: 5 sposobów, by... zniszczyć swój związek

Poznajcie najlepszą Recenzentkę Grudnia katalogu KWC!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Kto został Recenzentką Grudnia i wygrywa WizażBox wypełniony po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!

Grudzień mimo stosunkowo niskich temperatur okazał się gorącym miesiącem w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. W ferworze świątecznych przygotowań chętnie dzieliłyście się opiniami na temat testowanych kosmetyków. Nic więc dziwnego, że w grudniu wzbogaciłyście KWC o ponad 6700 recenzji i 627 nowych produktów! 

Tradycyjnie najaktywniejszą z Was chcemy nagrodzić kosmetycznym zestawem. W tym miesiącu po raz pierwszy Recenzentkę Miesiąca wyłaniała trzyosobowa komisja Wizaz.pl. Najaktywniejszą Recenzentkę Grudnia wybierałyśmy spośród recenzentek zajmujących pierwszych 10 miejsc w rankingu. Pod uwagę brałyśmy przede wszystkim poziom merytoryczny recenzji i ich zgodność z zasadami KWC. Nie bez znaczenia była również liczba i jakość zgłoszeń nowych produktów do KWC oraz liczba pochwał otrzymanych od innych użytkowników.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe parametry nie miałyśmy wątpliwości, kogo nagrodzić za niezwykły zapał w rozwój katalogu KWC. Tytuł Recenzentki Grudnia otrzymuje:

suzeta!

suzeta jest częścią społeczności Wizażanek od niemal trzech lat. Jest aktywna zarówno na forum Wizaz.pl jak i w katalogu KWC, gdzie od początku swojej aktywności napisała aż 1187 recenzji! W grudniu z kolei napisała 566 recenzji i dodała 30 produktów do bazy katalogu KWC. Recenzentka Grudnia najchętniej recenzowała Szampony (aż 92 recenzje) oraz balsamy i peelingi do ust (53 recenzje).

suzeta, serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że z nami jesteś! W podziękowaniu za Twoją aktywność wysyłamy do Ciebie nasz Wizaż Box, w którym znajdziesz bestsellery i nowości kosmetyczne oraz pakiet Wizażowych gadżetów.

Tymczasem jest mi niezmiernie miło poinformować, że działa już ranking Najaktywniejszych Recenzentek Stycznia! Zasady konkursu pozostają takie same jak w grudniu, regulamin konkursu znajdziecie klikając w "Jak działa ranking" lub tutaj.

Dzielcie się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i nie zapomnijcie klikać łapki w górę, czyli pochwały przy recenzjach, które uważacie za wyjątkowo pomocne!

Szczęśliwego Nowego Roku i tony kosmetyków do zrecenzowania!

zdjęcia: iStock

Poznajcie najlepiej oceniane kosmetyki w grudniu!

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje