Poprzedni artykuł: 10 ofiar operacji plastycznych! Nie możemy uwierzyć, że można się tak... Następny artykuł: O tej pięknej dziewczynie mówi cała Polska! I nie chodzi tylko o to, ż...

Poznajcie najlepszą recenzentkę stycznia katalogu KWC!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Kto został najlepszą Recenzentką Stycznia i wygrywa WizażBox wypełniony po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!

Pierwszy miesiąc nowego roku był na KWC niezwykle aktywny. W styczniu napisałyście 8164 recenzji i wzbogaciłyście bazę katalogu Kosmetyk Wszech Czasów aż o 916 nowe produkty. W styczniu najczęściej recenzowałyście produkty do makijażu - w tej kategorii dodałyście ponad 2400 recenzji! Czyżby karnawałowe imprezy sprzyjały testowaniu nowości kosmetycznych? 

Tak jak w poprzednich miesiącach chcemy obdarować najaktywniejszą Recenzentkę zestawem kosmetyków. Recenzentkę Stycznia zgodnie z regulaminem konkursu wyłaniała trzyosobowa komisja Wizaz.pl. Najaktywniejszą Recenzentkę wybierałyśmy spośród recenzentek zajmujących pierwszych 10 miejsc w rankingu. Pod uwagę brałyśmy przede wszystkim poziom merytoryczny recenzji i ich zgodność z zasadami KWC. Nie bez znaczenia była również liczba i jakość zgłoszeń nowych produktów do KWC oraz liczba pochwał otrzymanych od innych użytkowników.

W styczniu Wizaż Boxem i tytułem Recenzentki Stycznia nagradzamy użytkowniczkę, która w katalogu KWC znana jest pod nickiem...

dominikaaa96

dominkaaa96 jest z nami już niemal cztery lata, jednak dopiero niedawno wróciła do aktywnego recenzowania kosmetyków w KWC. W styczniu napisała 90 recenzji i dodała do katalogu 5 produktów. Największym zainteresowaniem Recenzentki Stycznia cieszyły się kosmetyki do makijażu i akcesoria kosmetyczne.

dominikaaa96, bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne i niezwykle pomocne recenzje! Mamy nadzieję, że Wizaż Box wypełniony kosmetykami i gadżetami Wizaz.pl przypadnie Ci do gustu!

Oto zestaw, który otrzymuje Recenzentka Stycznia:

Tymczasem jest mi niezmiernie miło poinformować, że działa już ranking Najaktywniejszych Recenzentek Lutego! Zasady konkursu pozostają takie same jak w styczniu, regulamin konkursu znajdziecie klikając w "Jak działa ranking" lub tutaj.

Dzielcie się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i nie zapomnijcie klikać łapki w górę, czyli pochwały przy recenzjach, które uważacie za wyjątkowo pomocne!

Cudownego, kosmetycznego lutego i tony kosmetyków do zrecenzowania!

Zapisz

Poznajcie najlepiej oceniane kosmetyki w styczniu!

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje