Poprzedni artykuł: Skandal na Festiwalu Filmowym w Cannes. Monica Belluci pokazała sutek... Następny artykuł: Joga, psychologia, zdrowie... Już niedługo ruszają kobiece warsztaty z...

La La Land już na DVD i Blu-ray!

Kobieta, , tagi: film dla kobiet
Niepowtarzalna okazja dla wielbicieli kina rozrywkowego z najwyższej półki. Już 18 maja polska premiera DVD/Blu-ray uwielbianego przez krytyków i widzów musicalu „La La Land”.

Oscarowy rekordzista został nominowany do nagrody Akademii aż w 14 kategoriach, a zdobył 6 statuetek – za pierwszoplanową rolę kobiecą, za reżyserię, muzykę oryginalną, zdjęcia, scenografię i piosenkę – „City of Stars.” Romantyczna opowieść o dwójce marzycieli otrzymała również 7 Złotych Globów, 5 nagród BAFTAoraz około 40 innych prestiżowych nagród.

Chłopak spotyka dziewczynę i razem wyruszają na podbój miasta wielkich gwiazd, łamiąc przy okazji wszelkie konwencje codziennego życia…. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają…

La La Land” zabiera widzów w podróż tętniącą energią, piosenkami oraz tańcem. Film jest urzekającą wizualnie odą do przepychu i nieśmiertelnych emocji klasyków kina i zarazem listem miłosnym do Los Angeles, miasta wielkich marzeń.

Premiera "La La Land" na DVD i Blu-ray

Stworzony przez utalentowanego reżysera i scenarzystę Damiena Chazelle'a (nagrodzony Oscarem za „Whiplash”) film stał się okazją do kolejnego ekranowego spotkania najgorętszej pary młodych aktorów Hollywood - Ryana Goslinga („Drive”, „Idy marcowe”) oraz Emmy Stone („Birdman”, „Łatwa dziewczyna”). Warto wspomnieć, że w „La La Land” swoją pierwszą większą rolę filmową zagrał dziesięciokrotny laureat nagrody Grammy, nagrodzony Oscarem piosenkarz i autor tekstów John Legend.

La La Land” pojawi się w polskich sklepach w czterech konfiguracjach:

  • wydanie DVD (film)
  • limitowane wydanie 2xDVD (film + ok. 80 minut materiałów dodatkowych)
  • limitowane wydanie DVD+CD (film + pełna ścieżka dźwiękowa z filmu)
  • wydanie Blu-ray (film + ok. 80 minut materiałów dodatkowych)

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:44

Zobacz także

Nasze propozycje