Poprzedni artykuł: Poród Tamary Arciuch tuż, tuż... Zobaczcie, jak wygląda na kilka dni p... Następny artykuł: Matka mojego faceta mnie nie znosi i... niszczy naszą miłość! Poznajci...

12 thrillerów i kryminałów na mikołajkowy prezent (polecamy, bo przeczytałyśmy!)

Książka to świetny prezent na Mikołajki. Wybrałyśmy dwanaście thrillerów i kryminałów, które warto podarować każdemu fanowi tych gatunków (i nie tylko!). Polecamy z czystym sumienie, bo przeczytałyśmy wszystkie i jesteśmy pod wrażeniem!

Prezent na Mikołajki nie musi być kosztowny, by sprawić przyjemność. Te kryteria idealnie spełnia dobra książka. Najważniejsze jest dobranie gatunku do upodobań osoby, której chcemy zrobić niespodziankę. Zebrałyśmy coś dla miłośnikach mocnych doznań i zawiłych intryg :)

Prezentujemy książki z kategorii thriller i kryminał, z których każda będzie idealnym pomysłem na mikołajkowy prezent. Kryminał to gatunek, który od kilku lat święci w Polsce sukcesy. Pokochałyśmy kryminały skandynawskie, ale na rynku pojawili się też polscy pisarze, którzy w niczym nie ustępują zagranicznym autorom (są w naszym zestawieniu!). Dlaczego polecamy je z czystym sumieniem? Przeczytałyśmy każdą z nich i uważamy, że są naprawdę warte uwagi – sprawdźcie galerię!

Zobacz też: DYI - proste pomysły na ozdoby do mieszkania (i prezenty mikołajkowe!)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:01

Zobacz także

Nasze propozycje