Poprzedni artykuł: KONKURS: Wygraj elegancką świecę zapachową True Grace od Archidzielo.p... Następny artykuł: Ile ważyła Meghan Markle przed ciążą? Nie spodziewałyśmy się, że aż ta...

Justyna Żyła dostała własny program w TV. Będzie... godzić skłócone małżeństwa

Kobieta,
,
, tagi: Justyna Żyła
Była żona Piotra Żyły będzie ekspertką od... godzenia par. Myślicie, że ma wystarczające doświadczenie?

Justyna Żyła będzie miała swój program w telewizji! Po głośnym "praniu brudów" z życia małżeńskiego ze skoczkiem (przypominamy np. Justyna Żyła ostro o Piotrze: "Do tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media") Justyna i Piotr rozwiedli się po cichu. Żonie został dom w Wiśle, zasądzono alimenty na dzieci, a skoczek ma się  nimi opiekować co drugi weekend i dwa razy w tygodniu, chyba że będzie brał udział w zawodach.

Program telewizyjny Justyny Żyły

Teraz Justyna Żyła wyraźnie stawia na swoją karierę w mediach. Już jakiś czas temu założyła kulinarny blog, a teraz będzie miała własny program w telewizji, w którym będzie ekspertką od łagodzenia konfliktów. Program nosi absurdalny tytuł: "Justyna żyła. Pierzemy brudy do czysta!" i będzie emitowany w stacji Active Family. Pierwszy odcinek zobaczymy już 18 grudnia o godz. 22.

Bohaterami produkcji będą małżeństwa, przyjaciele, a nawet sąsiedzi. Justyna Żyła będzie rozwiązywać problemy swoich gości.

Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo - mówi Przemek Petryszyn, prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family.

Myślicie, że Justyna jest właściwą osobą na właściwym miejscu? Będziecie śledzić ten program? Ponoć zaplanowano aż 13 odcinków!

Na razie wygląda na to, że showbiznesowa kariera Żyły rozwija się w najlepsze. W tym roku pojawiła się na kilku imprezach medialnych, m.in. na Flesz Fashion Night

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:13

Zobacz także

Nasze propozycje