Poprzedni artykuł: Rozwiazanie konkursu: sprawdź czy wygrałaś zestaw nagród na Dzień Mężc... Następny artykuł: Wystartowało głosowanie na Hit Wizażanek!

Prowokacyjna powieść „Odcienie czerwieni”

Kobieta, , tagi: książki, seks
Czerwień może symbolizować miłość, namiętność, seks, a nawet krew płynącą z ran zadawanych przez innych i przez siebie. Całe spektrum tytułowych odcieni zna główna bohaterka powieści – biseksualna studentka żądna erotycznych przygód i uzależniona od samookaleczania się. Autorka książki Marta Motyl nie ujawnia, ile z opisanych historii faktycznie pokrywa się z jej życiem. Równocześnie nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów, które stanowią tabu oraz pobudza wyobraźnię czytelników dzięki odważnym scenom seksu.
odcienie czerwieni

Powieść stanowi zapis wspomnień i przemyśleń Magdy, której życie zdominowały dwa uzależnienia – od miłości i od bólu. Bezpruderyjna studentka sztuki, bardziej niż malarstwem, zachwyca się nastoletnimi dziewczynami przypominającymi Lolitę. Przyciąga też do siebie niebezpiecznych mężczyzn. Bohaterka wspomina, jak weekendy spędzała w klubach, niczym drapieżnik polując na nową ofiarę, która pozwoliłaby jej zaspokoić seksualny głód. W ten sposób Magda nie tylko realizowała seksualne fantazje, ale zagłuszała też lęk przed zaangażowaniem i samotnością.

O autorce

Marta Motyl – opisuje uczucia od ich najjaśniejszych do najciemniejszych barw. Zadebiutowała powieścią „KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii” (2012 r.). Przekłada na słowa nie tylko emocjonalne zawirowania kobiet, ale i obrazy. Absolwentka studiów magisterskich z historii sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Autorka artykułów o dziełach, które prowokują, poruszają i wywołują wrażenie cudowności.

Prowokacyjna powieść „Odcienie czerwieni” ukaże się 2 marca nakładem Edipresse Książki. Patronem medialnym jest portal wizaz.pl. Więcej informacji o książce

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:57

Zobacz także

Nasze propozycje