Poprzedni artykuł: Zdjęcia ślubne polskich WAGs Następny artykuł: Z kim się kolegują gwiazdy? Wzięłyśmy pod lupę Maffashion

Przebój Spice Girls “Wannabe” ma już 20 lat, ale teraz nabrał szczególnego znaczenia

To właśnie 8 lipca 1996 swoją premierę miał ten kultowy utwór, który królował na listach przebojów. Posłuchajcie go w nowej wersji.

Każdy, kto dobrze pamięta lata 90. zapewne musiał też słyszeć o zespole Spice Girls, czyli o Victorii Beckham, Geri Halliwell, Melanie Brown, Emmie Bunton i Melanie Chisholm. Równe 20 lat temu ich przebój "Wannabe" zdobył serca milionów osób na całym świecie. Ten hit powrócił w odmienionej wersji dzięki organizacji The Global Goals. Nagrano nowy teledysk, który ma na celu zwrócenie uwagi na to, z jakimi problemami borykają się kobiety, m.in. przemoc, brak dostępu do edukacji.

Zobaczcie także:  Jak pokochać siebie w czasach Kardashianek?

W tworzeniu nowej wersji wzięły udział wokalistki z takich krajów jak Nigeria, Stany Zjednoczone, Indie, Anglia, czy Kanada. Teledysk to również sposób na pokazanie tego, jakie cele stawia sobie ONZ w związku z prawami kobiet.

Organizatorzy namawiają do stosowania hashtaga #WhatIReallyReallyWant i umieszczania w social mediach zdjęć z życzeniami dla kobiet na całym świecie. Ich przekaz zostanie zaprezentowany na wrześniowym szczycie ONZ.

Victoria Beckham w pełni popiera tę akcję, co potwierdziła swoim wpisem na Facebooku, w którym to umieściła zdjęcie z postulatem, aby dziewczyny nie umierały na wirusa HIV.

Posłuchajcie i obejrzyjcie przebój "Wannabe" w nowej wersji:

Zobaczcie także:  Judi Dench zrobiła sobie pierwszy tatuaż w wieku 81 lat

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:41

Zobacz także

Nasze propozycje