Poprzedni artykuł: "Mnóstwo ludzi pyta, jak się całujemy" - tę parę dzieli prawie 50 cm! Następny artykuł: Działający ekspresowo kiler niedoskonałości, ujędrniający olejek... Te...

Książę Harry wygłosił wzruszające przemówienie o narodzinach syna. Co powiedział?

Meghan i Harry zostali rodzicami! Zobaczcie nagranie z wypowiedzi świeżo upieczonego taty.

Rankiem 6 maja Meghan Markle urodziła syna. Najpierw o rozpoczęciu akcji porodowej poinformował Pałac Buckingham. Następnie na profilu Harry'ego i Meghan pojawiła się informacja, że ich syn już jest na świecie. Przypominamy, że książęca para wcześniej nie znała płci dziecka, choć wiele osób próbowało to wywnioskować m.in. po kolorach, jakie dominowały na baby shower

Książę Harry po raz pierwszy opowiedział o swoim synu.

Po kilku godzinach od porodu, książę Harry wygłosił pierwszą przemowę. Zdradził, że było to dla niego niesamowite przeżycie.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ogłosić, że ja i Meghan powitaliśmy syna dziś rano. Bardzo zdrowego syna. Mama i dziecko czują się świetnie. To było najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie kiedykolwiek mógłbym sobie wyobrazić. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie otrzymaliśmy - mówił książę Harry.

Zobaczcie także:  Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Na pewno nie będzie to księżna Kate!

Harry jest znany też z poczucia humoru. Poza tym widać było, że jest niebywale szczęśliwy. Żartował więc, że nie uczestniczył w zbyt wielu porodach, ten był jego pierwszym, ale było to niesamowite i jest dumny ze swojej żony, a dziecko jest cudowne.

Jak będzie miało na imię dziecko Meghan i Harry'ego?

Po tym, jak dziecko pojawiło się na świecie, wszyscy teraz się zastanawiają się, jakie będzie nosiło imię. Harry zdradził, że decyzja jeszcze nie została podjęta. Młodzi rodzice mają jeszcze na to czas.
Książę potwierdził też, że tak jak zaplanował z Meghan, malec zostanie pokazany za dwa dni.  

Zobaczcie radosne nagranie Harry'ego. Rodzicom gratulujemy!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 czerwca 2019, 00:05

Nasze propozycje