Poprzedni artykuł: Wesele marzeń za 15,5 tys. złotych? To możliwe! Następny artykuł: Zawsze białe pranie - domowe sposoby, które się sprawdzają

Pupile gwiazd - sprawdźcie te przesłodkie zdjęcia

Chociaż Kylie Jenner obchodzi 19. urodziny dopiero 10 sierpnia, już otrzymała najpiękniejszy prezent urodzinowy – malutką suczkę Penny, która dołączyła do gromadki słodkich psiaków nastolatki, które już zostały gwiazdami mediów społecznościowych.

Kylie Jenner, której psia rodzina właśnie powiększyła się o suczkę Penny, chętną do zabawy z trójką chartów Greyhound – Normanem, Bambi i Sophie, jako miłośniczka psów nie jest wśród gwiazd odosobniona. Zdjęcia pupili Ariany Grande, Justina Biebera czy Joanny Krupy też zdobywają setki lajków na Instagramie. Wiele gwiazd zachęca do tego, żeby przygarniać zwierzęta ze schronisk, a większości z nich psy towarzyszą na każdym kroku – na planie filmowym, na wakacjach, a nawet podczas podróży prywatnymi samolotami. Jako że słabość do piesków to jedna z tych rzeczy, które łączą celebrytów ze zwykłymi śmiertelnikami, przedstawiamy galerię najsłodszych psiaków z Instagrama. 

Zobacz także zwierzaki naszej redakcji :)

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:50

Zobacz także

Nasze propozycje