Poprzedni artykuł: Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą 2016 roku Następny artykuł: Samsung Galaxy S7 Edge – idealny dla nowoczesnej kobiety

„Purple Rain” - takiego zapamiętamy na zawsze. Prince znaleziony martwy w swojej rezydencji

Kobieta, , tagi: Prince, Purple Rain
W czwartek po południu dotarła do nas przykra wiadomość. Jak podał serwis TMZ, Prince został znaleziony martwy w swojej rezydencji w Minnesocie. Szczegóły wydarzenia nie są znane, jednak informację o śmierci piosenkarza potwierdził agencji AP jego rzecznik.

Prince zmarł w wieku 57 lat. Jak dotąd wiadomo jedynie, że policja została wezwana do jego domu w Paisley Park przed godz. 10 rano czasu lokalnego. Tydzień temu jego manager podawał jednak, że muzyk trafił do szpitala. Artysta zachorował na grypę i musiał przejść szereg koniecznych badań. Jako że czuł się dobrze, został wypisany do domu. Nieoficjalnie mówi się więc, że zmarł wskutek infekcji dróg oddechowych.


57-letni Prince, wł. Prince Rogers Nelson, nagrał przeszło 30 albumów studyjnych. Był ikoną lat 80. - w swojej karierze sprzedał ponad 100 mln płyt. Za jego najbardziej znane albumy uchodzą nagrany wspólnie z grupą The Revolution „Purple Rain” z 1984 roku i „Sign 'O' The Times” z 1987 roku.

Utwory Prince'a były przebojami nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Do dzisiaj uchodzi za legendę rocka i jedną z najbardziej pracowitych postaci w branży rozrywkowej. I takiego go właśnie zapamiętamy.

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 23:18

Zobacz także

Nasze propozycje