Poprzedni artykuł: Te książki warto przeczytać we wrześniu [nowości] Następny artykuł: Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Pokazała, jak naprawdę wygląda je...

Radosław Majdan nazwał żonę "kochanym grubaskiem". Gosia odpowiedziała.

Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła? Sprawdźcie, jak odpowiedziała na komentarz swojego męża. Riposta w punkt!

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem. Na jej instagramowym koncie tuż obok zdjęć promujących nowe zawodowe projekty gwiazdy, możemy również zobaczyć synów i męża prowadzącej „Projekt Lady”, zachwycające fotografie z wakacji, wymyślne stylizacje, czy też jej ukochane czworonogi. To właśnie ostatnie zdjęcie gwiazdy TVN z pupilem wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów.

Choć większość internautów w komentarzach pod postem rozpływała się nad urokiem buldoga angielskiego o imieniu George, to nie czułości, jakie celebrytka okazuje czworonogowi najbardziej ich zelektryzowały, lecz…  kontrowersyjny komentarz Radosława Majdana.

Radosław Majdan komentuje zdjęcie żony z psem

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielką miłośniczką psów, a swoich pupilów traktuje jak prawowitych członków rodziny. W marcu Majdanowie pożegnali jednego ze swoich psiaków, Mariankę, a pustkę w ich sercu wypełnił uroczy buldog angielski George. To właśnie z nim Małgorzata Rozenek-Majdan najchętniej pozuje na swoim Instagramie.

Zobacz także: To, co Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła z psem obrzydziło fanów. Przesadziła?

Kilka dni temu, na instagramowym koncie celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym przytula właśnie swojego ukochanego George’a.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów, jednak największą uwagę zwraca komentarz Radosława Majdana.

Moje dwa kochane grubaski. Chudy grubasek i gruby grubasek – napisał mąż celebrytki.

Na odpowiedź Gosi nie trzeba było długo czekać.

Jesteśmy Twoje małe grubaski – odpowiedziała.

To nie pierwszy raz, kiedy para obsypuje się uroczymi określeniami w mediach społecznościowych, jednak czy nazwanie ukochanej „chudym grubaskiem” to dobry pomysł? Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan nieco przytyła? My tego nie zauważyłyśmy:)

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:34

Nasze propozycje