Poprzedni artykuł: Macie dość celebrytów? Co powiedziałybyście, gdyby ich miejsce zajęły.... Następny artykuł: Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała zdjęcie córeczki!

Bardzo wąska talia i... 180 cm w biodrach - ta dziewczyna jest nową gwiazdą Instagrama

Kobieta, , tagi: instagram, szerokie biodra
Nie trzeba mieć figury modelki, by się sobie podobać - mimo, że teoretycznie już o tym wiemy, Instagram wciąż dostarcza nam na to nowych dowodów :)

Współczesny świat mediów społecznościowych konsekwentnie podważa kanony urody, które obowiązywały jeszcze kilkanaście lat temu. Do głosu systematycznie dochodzą kobiety, które nie chcą ukrywać swoich niedoskonałości i skutecznie przekonują nas, że piękno ma różne oblicza. Biorąc pod uwagę popularność choćby blogerek XXL, nie ma wątpliwości, że to coś więcej niż przelotny trend.

Naszą uwagą zwróciła ostatnio Randalin Atlanta - dziewczyna, która zdobywa popularność na Instagramie dzięki swojej nietypowej i zarazem kontrowersyjnej figurze. Randalin jest bardzo atrakcyjna - ma ładną buzię, wąską, kobiecą talię i... naprawdę szerokie biodra. Ich obwód to aż 180 cm - zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. W zestawieniu z resztą, dość standardowych proporcji, kontrast jest uderzający. Same zobaczcie.

Sama Randalin absolutnie nie przejmuje się swoją innością - uczyniła z niej swój główny atut. To ewidentnie podoba się jej fanom - profil dziewczyny obserwuje w tym momencie aż 557 tysięcy użytkowników. Nie da się ukryć, że niektóre zdjęcia naprawdę robią wrażenie!

Oczywiście nie brakuje osób, które uważają, że fotografie Randalin są brzydkie i nieestetyczne. Przyznajemy, że jest to kwestia dyskusyjna, ale uważamy, że dziewczynie z całą pewnością należy pogratulować odwagi i dystansu do samej siebie. A definicja "figury - klepsydry" za jej sprawą nabiera nowego, szerszego wymiaru ;)

Zobacz też: 17-latka z Instagrama przeobraża się w Audrey Hepburn

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:52

Zobacz także

Nasze propozycje