Poprzedni artykuł: Oto wzór, dzięki któremu obliczysz, w jakim wieku powinnaś się zaręczy... Następny artykuł: Sztuczne piersi z... odzysku? Nie uwierzycie, co wystawiono na aukcji

Ten chłopak umówił się z... 12-letnią siostrą swojej dziewczyny. Nie uwierzycie, dlaczego to zrobił

Kobieta, , tagi: randka
Ta randka jest hitem internetu! Przekonajcie się dlaczego...

Szczególnie w kontekście młodych chłopców mówi się, że brakuje im dobrego wychowania. Często nie potrafią obchodzić się z dziewczyną z należytym szacunkiem, nierzadko m.in. zmuszając ją do rzeczy, których nie chce robić. Nie wszyscy jednak tacy są. Każda dziewczyna powinna więc wiedzieć, jak powinna być traktowana przez mężczyznę.

Polecamy także:  Antek Królikowski naprawdę zakochany? To zdjęcie mówi wszystko

Aby to pokazać młodszej siostrze swojej dziewczyny, Charlie Egress umówił się na randkę z... jej siostrą, która ma 12 lat. Relacją z tego spotkania podzielił się na Twitterze podpisując:

Zabrałem na randkę małą siostrę mojej dziewczyny, żeby pokazać jej, jak powinien traktować ją chłopak, kiedy już dorośnie i będzie chodziła na prawdziwe randki. 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Wśród komentarzy pojawiły się te mówiące o tym, że powinno być więcej takich facetów jak on. Nie brakuje także tych mniej pozytywnych, m.in. o tym, że dziewczynka była za mała na takie uświadamianie i że w ogóle nie można tego nazywać randką.

Polecamy także:  5 sygnałów, po których poznasz, że naprawdę mu się podobasz

Jak to komentuje sam Charlie? W wywiadzie z metro.co.uk podkreśla, że lubi siostrę swojej dziewczyny i chce, żeby w przyszłości także stworzyła udany związek. Zaprosił ją na randkę, na której udzielił jej kilku rad, jak na takim spotkaniu powinien się zachowywać prawdziwy facet.

Myślicie, że takie lekcje dla młodych dziewczynek są warte naśladowania? 

Foto:  Twitter

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 07:03

Zobacz także

Nasze propozycje