Poprzedni artykuł: Kasia Dziurska pokazała stare zdjęcie. Trudno uwierzyć, że ta chudzink... Następny artykuł: Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie! Wpis gwiazdy TVN wzrusza....

Ciężarna Joanna Krupa zaatakowana! Komentarze internautów szokują: 'Zbrzydłaś'

Modelka i prowadząca show "Top Model" pokazała swój spory ciążowy brzuszek. Reakcja niektórych internautów szokuje...

Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Wśród komentarzy zamieszczonych pod najnowszym zdjęciem Joanny Krupy znaleźliśmy kilka, które na zaskoczyły i przygnębiły. Ich autorzy pastwią się w nich nad modelką, krytycznie oceniając jej zmienione ciążą ciało. Ich komentarze są bezwzględne i pełne złośliwej satysfakcji. W obronie zaatakowanej celebrytki stanęli inni internauci i na profilu Krupy doszło do nieprzyjemnej słownej przepychanki...

Zobacz także: Joanna Krupa przytyła tyle, co niektóre kobiety w ciągu całej ciąży!

Joanna Krupa zaatakowana

Krupa nie jest pierwszą ciężarną gwiazdą, której nie oszczędzają hejterzy. Hejtu w mediach społecznościowych doświadczyła między innymi Izabela Janachowska oskarżona o "symulowanie ciąży" oraz Ewa Niespodziana, której internauci wypominali młody wiek. Ale żaden z atakujących te celebrytki hejterów nie odważył się krytycznie skomentować wyglądu Janachowskiej czy Niespodzianej. A tego właśnie doświadczyła Joanna Krupa!

Pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem, na którym widać Krupę w samej tylko sportowej bieliźnie znaleźliśmy wpisy, w których można między innymi przeczytać:

Ogromny wielki, brzuch, jak w 40-tym tygodniu ciąży... Polecam dobre kosmetyki, bo skóra raczej nie wróci do formy.

Aleś ty wielka.

Zbrzydłaś, czyli będzie chłopiec.

Mówiłaś, żeby nie jeść jak świnka i chwaliłaś się swoją figurką. To jeszcze 2 miesiące zostały, a Ty już jesteś okrąglutka.:) nie ma się co śmiać z kobiet w ciąży, bo jak widać każda z nas wygląda tak a nie inaczej... To ciąża. Teraz już to rozumiesz. :)

Na szczęście te złośliwe komentarze kilku frustratów zrównoważyły wpisy wiernych fanów Joanny Krupy, którzy zachwycali się wyglądem modelki. Ich nie tylko nie raził spory brzuch Krupy, ale wręcz ich wzruszał. Bo spory i obniżony ciążowy brzuch to zapowiedź zbliżającego się porodu. A Krupie do narodzin córeczki zostało już tylko około 7 tygodni!

Joannie też nie umknęły krytyczne komentarze i autorom kilku z nich zdecydowała się zaskakująco uprzejmie odpowiedzieć. Do jednego z hejterów napisała na przykład:

Myślę, że wyglądam super, ale dziękuje za komentarz. ;)

Zobacz także: Wiemy, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko!

Dla nas, tak jak komplementującym modelkę internautów, ciężarna Joanna Krupa jest piękna. A wy co myślicie o wyglądzie modelki i pozostawionych pod jej zdjęciem komentarzach?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 03:00

Nasze propozycje