Poprzedni artykuł: 6 nawyków, których musisz pozbyć się przed 30-tką Następny artykuł: 5 rzeczy, którymi Ty się ciągle przejmujesz, a mężczyzna... nie zwraca...

Znamy już Recenzentkę Września!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Kto zdobył tytuł i zgarnia WizażBox wypełniony po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!

6138 napisanych recenzji i 740 nowych produktów – tak w ogromnym skrócie wyglądał wrzesień w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Ranking Najaktywniejszych Recenzentek co chwila się zmieniał – do ostatnich minut września nie byłyśmy pewne, kto wygra.

Dzisiaj już wszystko stało się jasne! Tytuł Recenzentki Września zdobywa:

badromance1992!

badromance1992 jest z nami już ponad sześć lat. Swoją pierwszą recenzję dodała 29 sierpnia 2010 roku. We wrześniu napisała aż 262 recenzje i dodała 13 produktów. Za najbardziej pomocną recenzję Recenzentki Września uznałyście opinię na temat transparentnego pudru sypkiego My Secret.

W sferze kosmetycznych zainteresowań naszej Recenzentki Września jest… relaks (czyżby wieczorny?). W podkategorii Kąpiel i prysznic badromance1992 dodała we wrześniu aż 40 recenzji. Imponujący wynik!

Jesteście ciekawe, co przygotowałyśmy dla Recenzentki Września? Nowości, bestsellery kosmetyczne i gadżety Wizażowe! Paczucha będzie w drodze już w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie same na poniższym zdjęciu, co otrzyma Recenzentka!

Tymczasem jest mi niezmiernie miło poinformować, że od północy działa już ranking Najaktywniejszych Recenzentek Października.

Jeśli udało Wam się upolować ulubione kosmetyki na drogeryjnych wyprzedażach, pamiętajcie, aby po bardziej lub mniej udanych testach, zostawić recenzje w KWC!

Poznajcie najlepiej oceniane kosmetyki września!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:36

Zobacz także

Nasze propozycje