Poprzedni artykuł: O tym związku mówią wszyscy! Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat... Następny artykuł: Julia Wieniawa ostatnie dni przed maturą spędza... na wakacjach we Wło...

Recenzentka kwietnia 2017 wybrana! Ty też możesz zgarnąć pudełko kosmetyków!

Wiemy już która z aktywnych w kwietniu recenzentek przetestuje pudło nowości kosmetycznych! Sprawdź i koniecznie obserwuj ranking, pisz wiarygodne recenzje, dodawaj nowe produkty i zostań recenzentką kolejnego miesiąca!

W kwietniu przybyły 664 nowe recenzje kosmetyków oraz 1060 nowych produktów. Ogromnie dziękujemy za waszą aktywność - jesteście niesamowite <3
Recenzentką kwietnia zostaje użytkowniczka weroncia85 *– na Wizaz.pl jest aktywna od kilku lat. Jury doceniło przede wszystkim jej imponującą aktywność, wzbogacenie bazy kosmetyków o nowe produkty oraz ciekawe recenzje pełne osobistych wrażeń Gratulujemy! Gorąco zachęcamy do szczerego i wyczerpującego oceniania kosmetyków, których używacie. Masz szansę zaistnieć w rankingu recenzentek i zgarnąć pudło wypełnione kosmetycznymi nowościami.

*W związku z publikacją nieprawidłowego nicku laureata przepraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem na Recenzentkę Miesiąca za pomyłkę.

Kwietniowy WizazBox dla recenzentki miesiąca

Doceniamy dobre recenzje!

Pamiętaj, że Twój głos ma znaczenie. Widzisz dobrą recenzję, która pomogła podjąć decyzję o zakupie? Kliknij kciuk w górę i daj znać autorowi, że jego ocena jest pomocna! W ten sposób masz wpływ na jakość recenzji w KWC!

Daj znać, co sądzi Twój facet!

Twój partner, brat, tata używa kosmetyków i chciałby podzielić się opinia, ale nie ma konta na Wizaz.pl? Nie szkodzi! Możesz zrobić to w jego imieniu. Na prośbę Wizażanek rozszerzyliśmy zasady dodawania recenzji i czekamy na opinie o męskich produktach! Polecaj i doradzaj męskie kosmetyki w imieniu swoich bliskich!

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:03

Zobacz także

Nasze propozycje