Poprzedni artykuł: Gdzie aplikować perfumy, aby ich zapach utrzymywał się na długo? Nie c... Następny artykuł: To nie będzie cicha noc! – zobaczcie przedpremierowo film „Firmowa gwi...

Poznajcie najaktywniejszą Recenzentkę listopada!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Kto zdobył tytuł Recenzentki Listopada i otrzymuje WizażBoxa wypełnionego kosmetycznymi nowościami? Sprawdźcie!

Jesień to idealny czas na buszowanie po katalogu KWC. Pogoda jak jest, każdy widzi, i wiele z Was postanowiło spędzić listopadowe dni na pisaniu recenzji w KWC. W ciągu ostatniego miesiąca dodałyście aż 7216 recenzji do katalogu KWC! To niesamowity wynik! Równie chętnie jak wyrażanie swojej opinii podchodziłyście do chwalenia innych użytkowniczek. Łapkę w górę, czyli pochwałę kliknięto w listopadzie ponad 1700 razy. Z kolei baza katalogu wzbogaciła się o 765 nowych produktów i akcesoriów, które z niecierpliwością czekają na Wasze recenzje! 

Kto w tym miejscu wykazał się największym zapałem w recenzowaniu kosmetyków?

Najaktywniejszą Recenzentką Listopada zostaje:

ziomaska!

ziomaska to stała bywalczyni forum i od niedawna niezwykle aktywna recenzentka katalogu KWC (z czego bardzo się cieszymy)! Lubi kosmetyki naturalne i urodowe eksperymenty. W listopadzie napisała aż 781 recenzji i dodała 33 produkty. Jej opinie w listopadzie zostały 599 razy uznane za pomocne

Recenzentka Listopada najchętniej recenzowała kosmetyki do pielęgnacji ciała, z podkategorii Kąpiel i prysznic (111 recenzji) i Balsamy i olejki (67 recenzji). Zasłużone 53 recenzje zgarnęły u ziomaski produkty do pielęgnacji włosów w podkategorii Odżywki i maski.

ziomaska otrzymuje WizażBox wypełniony nowościami, bestsellerami kosmetycznymi i Wizażowymi gadżetami. Oto zestaw, który otrzymuje Recenzentka Listopada:

Jednocześnie jest mi niezmiernie miło poinformować, że działa już ranking Najaktywniejszych Recenzentek Grudnia! 

Dzielcie się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i nie zapomnijcie zostawić łapki w górę, czyli pochwały przy recenzjach, które uważacie za wyjątkowo pomocne!

zdjęcia: iStock

Poznajcie najlepiej oceniane kosmetyki listopada!

Polecany film


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje