Poprzedni artykuł: Księżna Kate daje fatalny przykład innym matkom?! Tak twierdzi Keira K... Następny artykuł: Jak dziś wygląda córka Kate Moss? 16-letnia Lila debiutuje w modelingu

Recenzentką września została...

Kobieta,
Czytanie jej recenzji to czysta przyjemność. Ma lekkie pióro i dobre oko do szczegółów. Sprawdźcie, o kim mowa!

Tradycyjnie, jak co miesiąc doceniliśmy i nagrodziliśmy tą z Was, która naszym zdaniem miała największy wkład w rozwój katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność w katalogu KWC  10 najaktywniejszych recenzentek w Ranking Recenzentek KWC. Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC.

Tym razem nagroda w postaci pudła pełnego kosmetycznych hitów trafi do Iwona_C! Ta Recenzentka ma na swoim koncie 537 recenzji i 117 dodanych nowych produktów.  Jej recenzje obfitują w szczegółowe opisy. Często wzbogaca je o zdjęcia wykonane podczas stosowania produktów. Aktywność Iwona_C doceniają Wizażanki przyznając jej pochwały – ma ich aż 881. Sama też potrafi docenić rzetelność innych recenzji.

Te wszystkie cudeńka już wkrótce trafią w ręce Recenzentki września!

Gratulujemy Iwona_C, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:22

Zobacz także

Nasze propozycje