Poprzedni artykuł: Śpisz w ubraniu? To przyspiesza proces starzenia się, ale nie tylko... Następny artykuł: Ten filmik z Dakotą Johnson przejdzie do historii! Nie zgadniecie, co...

Płakaliście na świątecznej reklamie Allegro? Teraz też się wzruszycie! To video trzeba zobaczyć

Kobieta, , tagi: allegro
Allegro zaprezentowało swój najnowszy spot. Po świątecznej reklamie, którą wyświetlono ponad 13 milionów razy, miało wysoko postawioną poprzeczkę, ale wygląda na to, że stworzono jeszcze bardziej wzruszający materiał! Jak to możliwe? Sprawdźcie.

Wam także ciężko było ukryć łzy wzruszenia, kiedy oglądałyście bożonarodzeniową reklamę Allegro, na której to dziadek kupował zestaw do nauki języka angielskiego dlatego, że chciał porozmawiać ze swoją malutką wnuczką?

Polecamy:  Kolejne zagrożenie dla nastolatków. Tym razem jest to wyzwanie z... gumką do ścierania!

Tym razem Allegro poszło o krok dalej. W najnowszym video w roli głównej widzimy matkę i kilkuletnią córeczkę. Dziewczynka wybiera się na bal przebierańców i szuka z mamą stroju. Pojawia się kilka wersji przebrania, m.in. własnoręcznie wykonanych przez mamę, jednak żadna z nich nie zadowala dziewczynki. Pewnego dnia ta przychodzi do matki i pokazuje jej na tablecie czego pragnie. Mocno to zaskakuje matkę, ale oczywiście spełnia marzenie córki. 

Polecamy:  Hanna Lis opowiada o studiach córki: "Tego bym nie zniosła!" O czym mówi?

Okazuje się, że dziewczynka marzyła o zwykłej, czerwonej sukience. Nie zgadniecie jednak dlaczego. Naszym zdaniem szczególnie matkom będzie ciężko powstrzymać się od wzruszenia. 

Polecamy:  Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:14

Zobacz także

Nasze propozycje