Poprzedni artykuł: Jak przetrwać upały w mieście? Następny artykuł: Nie wstydź się niedoskonałości skóry. Zobacz #thighreading!

Gwiazdy bawią się i ćwiczą podczas imprezy Rexony!

Ubiegły weekend w Sopocie upłynął w towarzystwie tańczących celebrytów! Zobacz, jak gwiazdy bawiły się i ćwiczyły na imprezach zorganizowanych przez Rexonę!

Rexona Fresh Party Natalia Siwiec Marcelina Zawadzka

Na zdjęciu zawsze modna modelka Natalia Siwiec i Marcelina Zawadzka modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 w przepięknej białej kreacji

Rexona Fresh Party

W Sopocie zagościli celebryci z okazji imprezy Rexona Fresh Party. Gwiazdy bawiły się przy muzyce serwowanej przez znanych DJ'ów. Muzyczną gwiazda wieczoru był DJ Jerry Ropero – twórca min. hitu Coracao. Na imprezie nie zbrakło atrakcji! W czasie wydarzenia Natalia Siwiec obchodziła swoje urodziny. Gwiazdy uczciły je toastem i tortem.

Zdaniem Rafała Maślaka: „Rexona Fresh Party to pierwsza impreza, na której  panowała tak wyśmienita atmosfera i w jednym miejscu zebrało się tak wiele pozytywnych osób. Świetna organizacja, najlepsza muzyka, czego dowodem jest to, że jako jeden z ostatnich schodziłem z parkietu.”

Rexona Stay Dance

Na zdjęciu tańczący Rafał Maślak, wraz z Marceliną Zawadzką i Natalią Siwiec oraz uczestnikami treningu

Rexona Stay Dance

Kolejny dzień na sopockiej plaży odbył się pod hasłem Rexona Stay Dance! Laureaci You Can Dance - Natalia Gap i Brian Poniatowski, razem z gwiazdami prezentowali swoje taneczne talenty. Gwiazdy były zgodne co do tego, że impreza idealnie pasowała do nadmorskiego klimatu. Piękne panie pomimo upału i długiego treningu wyglądały świeżo i imponująco! Trenerzy dali wycisk wszystkim uczestnikom zabawy. Tańczącym ochronę i poczucie świeżości gwarantowała Rexona! Dezodoranty o nowej technologii MotionSense, które uwalniają dodatkową porcję świeżości przy każdym ruchu.

Zdaniem Mistera Polski impreza stanowiła doskonały mariaż ruchu i tańca – „Nie dość, że pozwala na aktywność fitnesową, to daje możliwość poznania podstawowych kroków tanecznych, dlatego do dzisiaj mam zakwasy”.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 07:02

Zobacz także

Nasze propozycje