Poprzedni artykuł: Chuda sylwetka Britney Spears to zasługa retuszu? Gwiazda znowu się wy... Następny artykuł: Fani Natalii Siwiec przerażeni jej wyglądem: 'Jej, co się stało z Twoj...

Robert Lewandowski zapuszcza wąsy? Fani porównują go do Adama Małysza

Kobieta, , tagi: robert lewandowski
Do tej pory Robert Lewandowski regularnie golił zarost. Teraz fani dopytują "czy to już Małysz, czy to jeszcze Lewandowski"?

Robert Lewandowski rzadko eksperymentuje z wyglądem. Jego największą metamorfozę mieliśmy okazję obserwować, kiedy przefarbował włosy na jasny blond. Długo jednak z taką fryzurą nie wytrzymał i szybko wrócił do naturalnego koloru. Teraz, kiedy wreszcie ma urlop, a do rozpoczęcia sezonu piłkarskiego zostało jeszcze trochę czasu, zdecydował się na kolejną zmianę.

Robert Lewandowski zapuszcza wąsy?

Napastnik Bayernu Monachium aktualnie wypoczywa z rodziną na wakacjach. Najpierw wybrali się do słonecznej Grecji, a teraz zwiedzają piękną Hiszpanię. W tym czasie opublikował zdjęcie ze swoją córeczką Klarą, na którym pokazał jej twarz.

Najwidoczniej rodzinny wakacje i urlop służą Robertowi Lewandowskiemu i postanowił, że przez jakiś czas nie będzie golił zarostu do końca. Tym sposobem udało mu się zapuścić widoczne z pewnej odległości wąsy.

Robert dawno nie zmienił niczego w swoim wyglądzie. Dla przykładu - od lat nosi tę samą fryzurę. Nic dziwnego, że jego fani są bardzo zaskoczeni jego minimetamorfozą. Piłkarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z kolacji w restauracji. Siedzi na huśtawce ubrany w białą koszulę, beżowe spodnie i granatowe mokasyny.

Uwagę zwraca nieśmiały wąs. O dziwo budzi dość duże zainteresowanie. Osoby obserwujące Lewandowskiego bardziej jednak naśmiewają się z piłkarza niż chwalą za tę minimalną zmianę:

- Czy to już Małysz czy to jeszcze Lewandowski?

- Zgol ten koper!

- Myślałam że to Adam Małysz.

- Robert z tymi wąsami jak Boniek z tamtych lat wyglądasz.

Jedni dopatrują się podobieństwa w Adamie Małyszu, a inni w Zbigniewie Bońku... :) Naszym zdaniem Robert po powrocie z wakacji natychmiast wróci do golenia całego zarostu. Urlop to świetna okazja do tego, aby dać odpocząć skórze od ostrzy maszynek :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/_rl9

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 01:16

Nasze propozycje