Poprzedni artykuł: Krystian Wieczorek ambasadorem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Diag... Następny artykuł: Gdzie najlepiej zjeść i najwygodniej przenocować w Polsce? Dowiecie si...

Wzruszający gest Roberta Lewandowskiego. Kim jest chłopiec, który go wyprowadził na mecz?

Kobieta, , tagi: robert lewandowski
Robert Lewandowski spełnił wielkie marzenie Franka Trzęsowskiego. To właśnie ten chłopiec wyprowadził go na mecz Polski z Czarnogórą.

Na niedzielny mecz Polski z Czarnogórą, Robert Lewandowski wyszedł z tunelu z kilkuletnim, niepełnosprawnym chłopcem. Był nim Franek Trzęsowski, który o tym marzył. Aby spełnić to marzenie, jego rodzice napisali list do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz przeczytał go i... zgodził się!

Polecamy:  Pamiętacie Filipa z "Rodziny Zastępczej"? Ten uroczy urwis bardzo się zmienił:)

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Kim jest Franek Trzęsowski?

Chłopiec jeździ na wózku inwalidzkim i nie oddycha samodzielnie, ponieważ cierpi na chorobę genetyczną, która nazywa się SMARD1. Jest to rdzeniowy zanik mięśni z niewydolnością oddechową typu 1. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie mojsynfranek.pl, którą prowadzi jego mama.

Polecamy:  Z powodu tego kompleksu nękano ją w szkole. Co ukrywała pod grzywką?

Pomimo cierpienia, jakie Franek znosi na co dzień, spełnia również swoje marzenia! Chłopiec wyszedł na boisko z kapitanem Reprezentacji Polski jako członek dziecięcej eskorty, ale to nie wszystko. Wcześniej spotkał się ze swoim idolem i został zaproszony na trening.

Zobaczcie, jak wyglądało spotkanie Roberta Lewandowskiego z małym Frankiem. To był piękny gest, brawo!:)

Polecamy:  Znany dziennikarz 22 lata temu - stare zdjęcia Marcina Prokopa robią furorę w sieci!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:55

Zobacz także

Nasze propozycje