Poprzedni artykuł: 6 rzeczy, których NIE powinnaś robić, gdy idziesz z kimś do łóżka po r... Następny artykuł: Natalia Castellar - modelka z wyjątkowymi brwiami

On sam nie wierzył, że wygra „Taniec z Gwiazdami"! Brawo Robert Wabich!

Kobieta, , tagi: Taniec z gwiazdami
Kiedy show startowało, mało kto dawał mu szansę na awans do kolejnego odcinka. A Robert Wabich zachwycił wszystkich!

Aktor Robert Wabich wygrał finał „Tańca z Gwiazdami"! W finale spotkał się z aktorką Olgą Kalicką. Obie pary rewelacyjnie radziły sobie już od początku tanecznego show. Talent taneczny Wabicha to absolutne objawienie! Marzył, by nie odpaść w pierwszym odcinku programu, tymczasem Kryształowa Kula trafiła właśnie w jego ręce. A wraz z nią czek na 100 tysięcy złotych!

Robert Wabich tańczył z Hanną Żudziewicz. Partnerem Olgi Kalickiej był weteran tanecznego show - Rafał Maserak. Różnica głosów w finale wyniosła niespełna 1%!

To zaskoczenie, bo 49-letni Wabich nie był wcześniej znany szerszej publiczności.To absolwent Wydziału Aktorstwa Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodz. Grał raczej drugoplanowe role w filmach. Wystąpił m.in. w produkcjach:  "Pułkownik Kwiatkowski", "Sztos", "Dług", "Reich", "Wesele", "Dom zły", "Generał Nil", "Tajemnica Westerplatte", "Róża", "Drogówka", czy "Moje córki krowy". Współpracował też z teatrami. 

Na początku show mówiło się o nim nie w kontekście zwycięstwa, ale... schudnięcia. Robert Wabich w „Tańcu z Gwiazdami” podczas tanecznych treningów zgubił aż 13 kilogramów.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się zrzucić parę kilogramów. Będę musiał zmienić garderobę na mniejszą: spodnie, bluzy, koszulki. Wszystko do wymiany, czyli zostałem narażony na dodatkowe koszty. Nie brałem tego pod uwagę. Decydując się na udział w programie nic sobie nie zakładałem odnośnie utraty wagi. Wiedziałem, że udział w „Tańcu z Gwiazdami” wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i coś tam może uda mi się zrzucić. Nie spodziewałem się jednak, że aż tyle! - opowiadał Wabich podczas show. - Śmiejemy się z Hanią, że nasze wysokie noty od jury dostajemy nie za taniec, a za chudnięcie, od kilograma.

W finale Wabich i Żudziewicz również dostali od jurorów same dziesiątki. Ale najważniejsze były głosy widzów, którzy pokochali sympatycznego aktora.

Gratulujemy!

Robert Wabich w Tańcu z Gwiazdami

Robert Wabich w Tańcu z Gwiazdami

Olga Kalicka i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami

Olga Kalicka w Tańcu z Gwiazdami

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:24

Zobacz także

Nasze propozycje