Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec skrytykowana za sposób, w jaki opiekuje się córką! Słus... Następny artykuł: Joanna Moro morsuje 4 tygodnie po porodzie. Fani: „nie powinna pani do...

Roczny synek Olgi Kalickiej trafił do szpitala

To zdecydowanie nie jest dobry czas dla Olgi Kalickiej. Gwiazda najpierw z dnia na dzień straciła pracę w kultowym serialu TVP, a teraz martwiła się o zdrowie swojego pierworodnego synka. Co się stało?

Olga Kalicka na początku 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Od czasu pojawienia  się na świecie małego Aleksa, aktorka chętnie dzieli się z fanami nie tylko kolejnymi projektami zawodowymi, ale też uroczymi scenami z życia prywatnego. I choć gwiazda, idąc w ślady Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego czy Mariny i Wojtka Szczęsnego, nadal nie pokazała twarzy swojego synka, nie przeszkadza jej to w publikowaniu fotografii z jego udziałem.

Ostatnio gwiazda „Rodzinki.pl” wraz z rodziną wybrała się na urlop, który miała spędzić częściowo na jeździe na nartach, a częściowo na odpoczynku. Niestety los chciał inaczej, a rodzina zamiast na stok… trafiła z małym Aleksym do szpitala. Co się stało?

Roczny synek Olgi Kalickiej trafił do szpitala                                                       

Olga Kalicka ma za sobą naprawdę trudne chwile. Niespełna dwa tygodnie temu aktorka straciła pracę w kultowym serialu „Rodzinka.pl”, który ukształtował nowe pokolenie niezwykle utalentowanych aktorów, takich jak Maciej MusiałAdam Zdrójkowki, czy Mateusz Pawłowski, którzy zagrali synów Boskich (w tych rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak). Również Julia WieniawaWiktoria Gąsiewska oraz Emilia Dankwa zawdzięczają „Rodzince.pl” swoje zawrotne kariery. Niestety decyzją TVP, format serialu powoli się wyczerpuje, stąd też decyzja o zakończeniu „Rodzinki.pl” na 16. sezonie, który pojawi się na antenie już w marcu.

Zobacz także: Maciej Musiał na gali Orły 2020 zadrwił z Karolaka i Kożuchowskiej. Takich słów nikt się nie spodziewał

Teraz, gdy emocje nieco opadły, a Olga Kalicka udała się na zasłużony urlop, los po raz kolejny rzucił jej kłody pod nogi. Niespełna rocznego synka aktorki dopadł wirus, przez co rodzina zamiast szusować po krynickich stokach, była zmuszona do spędzenia urlopu w szpitalnych ścianach.

Plan był dobry. Był zamiar, by wreszcie odpocząć, by pojeździć na nartach, by zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, którymi będę Was zalewać... a tymczasem urlop skrócony.  Aleksia dopadł wirus (nie korona!) i zamiast uskuteczniać aktywności urlopowe spacerowaliśmy po Krynickim szpitalu – napisała na swoim instagramowym koncie Olga Kalicka.

W dalszej części postu Kalicka przyznała, że problem szybko został zażegnany, a mały Aleksy był niezwykle dzielnym małym pacjentem.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.  Aleksy był dzielny jak nie wiem co. Kto ma dzieci ten wie, że Z DZIECKIEM NIC NIE ZAPLANUJESZ! Znacie to? – napisała w dalszej części postu Kalicka.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję zatrwożonych fanów, którzy swoimi ciepłymi komentarzami wspierali swoją idolkę i życzyli jej synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Dużo zdrówka i jak najmniej takich "nieplanowanych wyskoków – pisze jedna z fanek.

Przy dzieciach nie da się nigdy nic zaplanować, ale z tego zawsze są super później wspomnienia. Zdrowia dla synka – dodaje kolejna.

Znamy, znamy, najważniejsze, że z Maluszkiem już lepiej – wtóruje kolejna.

My również życzymy małemu Aleksemu dużo zdrowia.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 06:42

Nasze propozycje