Poprzedni artykuł: To już koniec kryzysu w związku Justyny i Piotra? Najnowszy wpis żony... Następny artykuł: Justyna i Piotr Żyłowie w końcu się rozwiedli. Wiemy, jak podzielili s...

Polka wygrała Eurowizję Junior 2018! Kim jest Roksana Węgiel?

Kobieta, , tagi: Eurowizja
Za nami Eurowizja Junior 2018! Wygrała ją Polka - Roksana Węgiel! Posłuchajcie i zobaczcie, jak wypadła. Zwycięstwo jej się należało?

Roksana Węgiel, która reprezentowała Polskę w konkursie "Eurowizja Junior 2018" wykonała utwór "Anyone I Want To Be". Choć występowała jako ostatnia, to jednak zajęła 1 miejsce! Po głosowaniu jurorów z różnych krajów Roksana zajmowała 7 miejsce, ale o jej zwycięstwie ostatecznie przesądziło głosowanie internautów. 

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Od początku spekulowano, że finalistka "The Voice of Kids" ma szansę na wygraną w tym konkursie.

Wspierana przez grupę tancerek i chórzystek, które ubrane są w białe i neonowo-żółte stroje, Roksana zdecydowanie pokazała polską siłę na scenie w Mińsk Arenie. Pomimo wykonywania układu tanecznego i różnych ruchów, wokalistka świetnie radzi sobie z głosem i z łatwością sięga najwyższych not. Roksana i jej tancerki wyglądają na zadowolone i pewne siebie – świetnie współgrają ze sobą nawzajem, doskonale wykorzystując przy tym scenę – tak pisano o Roksanie Węgiel po pierwszych próbach na portalu Eurovoxx.net.

Polka zachwyciła głosem, choreografią i uśmiechem. Choreografię jej występu przygotował Tomasz Barański. Roksanie na scenie towarzyszyły chórzystki i tancerki. Reżyserem show z kolei był Konrad Smuga. Uwagę przykuwała także stylizacja młodej wokalistki. Wystąpiła w długiej, białej sukni z fluerescencyjnymi pasami. Zobaczcie jej występ.

Kim jest Roksana Węgiel?

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 ma 13. lat i pochodzi z Jasła. Jej kariera nabrała rozpędu po udziale w programie "The Voice of Kids". Najpierw zachwyciła wykonaniem utworu Beyonce "Hallo". Była w grupie Edyty Górniak. Wokalistka doszła do finału, gdzie również nie miała sobie równych. Roksana podpisała kontrakt z Universal Music Polska.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 15:09

Nasze propozycje