Poprzedni artykuł: Najprzystojniejszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej? To wnuk si... Następny artykuł: Angelina Jolie ma sobowtórkę? Wyglądają jak dwie krople wody!

Rozenek-Majdan wcale nie jest taka perfekcyjna? Fani zauważyli małe niedoskonałości

Kobieta,
,
, tagi: blizny, Małgorzata Rozenek-Majdan
Głębokie blizny na nogach Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołały falę pytań. Skąd się wzięły?

Prezentacja jesiennej ramówki TVN Style to doskonała okazja na zwrócenie na siebie uwagi. Wśród gwiazd, które pojawiły się na wydarzeniu była oczywiście Perfekcyjna Pani Domu. Postawiła ona na białą stylizację - założyła nawet wracające do łask białe botki!

Jej jasną stylizację dodatkowo podbijała złocista opalenizna. Niestety odsłonięte nogi tym razem zwróciły uwagę fanów gwiazdy bardziej niż zwykle. 

Blizny na nogach Małgorzaty Rozenek-Majdan

Na Instagramie Rozenek-Majdan pojawiły się zdjęcia z przygotowań do eventu oraz już z samej prezentacji ramówki. Na jednym z nich trudno nie zauważyć blizn na nogach. Nie są w żaden sposób szpecące, ale internauci natychmiast zaczęli o nie wypytywać. Zwykle gwiazda pozuje do zdjęć w taki sposób, że po prostu ich nie widać, ale tym razem padające z jednej strony światło po prostu uwydatniło zagłębienia. Same zobaczcie: 

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/m_rozenek

Ciekawość wzięła górę i sporo osób zaczęło dociekać, jaka jest historia tych blizn. Małgorzata Rozenek-Majdan nie miała zamiaru tego ukrywać i chętnie odpowiedziała na spływające w komentarzach pytania:

Jedna rana to pamiątka po psie, druga po zderzeniu z kamienistym dnem morza. Obydwie to pamiątki z dzieciństwa - odpowiedziała gwiazda.

Jak widać, blizny na jej nogach to żadna tajemnica i dowodzą tylko temu, że wcale nie jest tak perfekcyjna, jak wszystkim się wydawało :). Od siebie dajemy duży plus za to, że nie zdecydowała się na wyretuszowanie dołeczków w nogach. Zauważyli to również internauci:

- Wszyscy pytają o blizny. A dla mnie fajnie, tzn. fajnie, że nie użyto Photoshopa, jest prawdziwe. A nie jak inne gwiazdki sobie wymazują niedoskonałości. Wygląda Pani super. Laska, że szok :).

- A ja myslałam, że jest Pani idealna i myslałam, że tylko ja borykam się z bliznami na nogach, absolutnie to Pani nie ujmuje. Zachwycam sie każdym Pani centymetrem ciała!

A jeżeli wy też borykacie się z bliznami, możecie spróbować użyć tych kosmetyków:

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:18

Zobacz także

Nasze propozycje