Poprzedni artykuł: Ból, strach, nowotwór, amputacja nogi... Poznajcie Gabi - 15-letnią ba... Następny artykuł: Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej spódnicy jesieni! Kt...

To koniec "Rozmów w toku". Dlaczego? Ewa Drzyzga pomogła tylu Polkom...

Kobieta, , tagi: TVN, Ewa Drzyzga
Wyobrażacie sobie polską telewizję bez "Rozmów w toku"? Bo, czy oglądałyśmy ten program, czy nie, na pewno wszystkie go znamy i... mamy swój ulubiony odcinek. Ale Już wiadomo, że 31 października show schodzi z anteny TVN. Dlaczego?

Nadszedł czas zmian. Ci, którzy od 16 lat nie wyobrażali sobie dnia bez popularnego talk-show, muszą zmienić swoje przyzwyczajenia, bowiem stacja zrezygnowała z tego programu. Co się stanie z lubianą prowadzącą?

Kochani, muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. W nowej ramówce nie będzie już "Rozmów w toku". Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - poinformowała Ewa Drzyzga w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" w Onecie.

Ostatni odcinek będziemy mogli obejrzeć 31-ego października. Dlaczego zapadła taka decyzja? "Rozmowy w toku" gościły w ramówce stacji TVN od 16 lat. Był to pierwszy program tej telewizji o takim charakterze. Jego emisję rozpoczęto w kwietniu 2000 roku. Wtedy to prowadzącą były Ewa Bakalarska i Anna Maruszeczko. Z kolei Ewa Drzyzga pojawiła się w nim jesienią tego samego roku.

Zobaczcie także:  Kolejne szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej

Jacy goście i tematy z popularnego programu najbardziej zapadały w pamięć?
Dla wielu osób niezwykle ważny i wzruszający był odcinek, w którym poruszono temat: "Cała Polska płakała po moim mężu", w którym wystąpiła m.in. żona Arka Gołasia, siatkarza, który zginął w wypadku samochodowym.
W programie mówiono też o historiach ludzi z m.in. anoreksją, bulimią, zespołem Tourette’a. Występowało w nim też wiele gwiazd, m.in. Natalia Siwiec, Lisa Marie Presley, Doda, Rafał Maślak, nasłynniejsz Niania świata. 
Nie brakowało także mocno kontrowersyjnych tematów, często intymnych - to właśnie u Ewy mowiło się głośno o zdradach, związakach homo, zmianach płci. To Drzyzga w Polsce złamała wiele tematów tabu. 

Czy żal wam tego, że program zniknie z anteny? A jaki odcinek Wy najbardziej zapamiętałyście? 

A my specjalnie z okazji zakończenia edycji "Rozmów w toku" przygotowałyśmy dla was galerię - zobaczcie, jak zmieniała się Ewa przez 16 lat!

FOTO: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:30

Zobacz także

Nasze propozycje