Poprzedni artykuł: Ewa Farna urodziła! Gwiazda zdradziła, jak się czuła pod koniec ciąży Następny artykuł: Świetna figura Jennifer Lopez to ściema. Mamy na to dowody!

Ta kobieta zaliczyła dramatyczną wpadkę z samoopalaczem! Na jej widok chce się dzownić na policję

Kobieta, , tagi: samoopalacz
21-letnia Brytyjka pokazała, jakie są skutki używania nieodpowiedniego samoopalacza i nienakładania go na twarz. Efekt jest naprawdę dramatyczny!

Lucy Regler opublikowała na Facebooku zdjęcie, na widok którego chce się w panice wzywać policję. Dlaczego? Bo 21-latka wygląda na tej fotce tak, jakby jakiś ciemnoskóry brutal próbował jej zasłonić ręką usta. Na szczęście na tym zdjęciu nie została uchwycona próba porwania czy pobicia, tylko dramatyczna... wpadka z samoopalaczem. Regler, jak na prawdziwą Walijkę przystało, ma skórę różowo-białą i usianą piegami. Naturalna opalenizna w jej przypadku nie wchodzi w grę, ale - ewidentnie - przyciemnianie skóry samoopalaczem też jej nie służy...

Wpadka z samoopalaczem

Lucy Regler ma jasną skórę usianą piegami. Dla osób z taką karnacją próby opalania kończą się zwykle poparzeniem słonecznym. Nic więc dziwnego, że swoje marzenie o pięknej opaleniźnie Lucy postanowiła zrealizować z pomocą samoopalacza. Niestety, następnego dnia po użyciu opalającego musu 21-letnia uczennica szkoły fryzjerskiej obudziła się z rękami, których kolor mocno odcinał się od odcienia jej skóry na twarzy. Okazało się, że Regler zapomniała zrobić sobie peeling całego ciała przed nałożeniem samoopalacza i nie posmarowała nim twarzy. Na dodatek, po użyciu opalającego kosmetyku, nie wsmarowała w skórę nawilżającego balsamu. W efekcie, większa ilość opalającego musu (który był też chyba dla Lucy zbyt ciemny) zatrzymała się na jej suchym i zrogowaciałym naskórku.

Po tym doświadczeniu Lucy zarzeka się, że nigdy więcej nie skorzysta z samoopalacza. Rozumiemy jej traumę, ale naszym zdaniem - zamiast rezygnować z pięknej opalenizny - Regler mogłaby po prostu nauczyć się prawidłowo używać opalających kosmetyków. ;-)

Zobacz także: Chciałaś się opalić, a przypominasz cętkowanego kota? Podpowiemy, jak usunąć smugi od samoopalacza!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:36

Nasze propozycje