Poprzedni artykuł: Pamiętacie uroczą córkę Belli i Edwarda z sagi 'Zmierzch'? Nie uwierzy... Następny artykuł: Nie zobaczysz dzisiaj nic bardziej uroczego! Reakcja księcia Harry'ego...

Ta dziewczyna twierdzi, że mężczyźni nie dorastają i... ma męża starszego o 30 lat! Jak oni razem wyglądają?

Kobieta, , tagi: związek
Jaka różnica w związku jest najlepsza? Niektórzy twierdzą, że partner powinien być w tym samym wieku, inni że 2 lata starszy. Jednak 30 lat różnicy zadziwia nawet najbardziej tolerancyjne osoby. Zobaczcie, jak się prezentuje Carly i Graeme.

Duża różnica wieku w związku stanowi przeszkodę? Nie dla Graeme’a i Carly. On ma 52 lata, a ona 23. Chyba nikogo nie dziwi, że większość osób myśli, że łączy ich relacja ojciec-córka. Tymczasem oni niedawno się… pobrali!

Polecamy:  Ta dziewczyna przeszła 40 operacji, bo ojciec uważał, że jest 'wadliwa'

Czy różnica wieku przeszkadza im? Carly żartobliwie stwierdza, że mężczyźni nigdy nie dorastają, więc ich różnica jest niezauważalna.
Para poznała się na zajęciach tańca. Graeme jest inżynierem, który zaczął tańczyć w wieku 40 lat, kiedy się rozwiódł. Carly jest właścicielką sklepu internetowego z wegańską żywnością.

Polecamy:  Budzą zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią - tak wygląda miłość bez granic!

Zanim poznała swojego męża, doświadczyła gwałtu, który odcisnął na niej piętno. Bała się związków z mężczyznami do czasu, aż poznała Graeme’a. Mężczyzna nigdy nie próbował przekonać jej do zbliżeń, okazał jej dużo szacunku i zrozumienia. Oboje są też bardzo religijni, więc z kontaktami seksualnymi się nie spieszyli.
Poza tym Carly przyznaje, że mąż traktuje ją jak królową, jest cierpliwy, daje jej wsparcie, a ona dużo się od niego uczy.

Wiedział, że byłam wcześniej zgwałcona, wykorzystywana. Chciał mi udowodnić, że nie wszyscy mężczyźni są tacy sami. Czekaliśmy prawie dwa lata, aż niedawno się pobraliśmy - mówi Carly.

Polecamy:  Pamiętacie długowłosego kochanego Doktor Quinn? Zobaczcie, jak dziś wygląda serialowy Sully!

Reakcja rodziny na dużą różnicę wieku w związku

Choć większość znajomych pary zaakceptowała ich wybór, to jednak ojciec dziewczyny nie może się pogodzić z tym, że jego teść jest 5 lat od niego starszy.
Carly i Graeme zdają sobie sprawę z tego, że z racji wieku, teoretycznie mają mniej czasu od innych par na nacieszenie się miłością, ale dla nich nie było to przeszkodą w zdecydowaniu się na małżeństwo. Uważają, że jeżeli druga osoba dobrze cię traktuje i wiesz, że chcesz z nią być, to po prostu to zrób! Ludzie nadal są ludźmi pomimo wieku.

Czy do siebie pasują? Zobaczcie w naszej galerii:)

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 14:21

Zobacz także

Nasze propozycje