Poprzedni artykuł: 7 trendów w seksie na 2017 rok: podniecające zabawki, emoji, aplikacje... Następny artykuł: Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku...

2016 to był rok dramatycznych rozstań. Coraz trudniej wierzyć w miłość na zawsze...

Kobieta, , tagi: rozwód, rozstanie
Romantyczna miłość, piękny ślub, wielkie plany. I nic z tego nie wyszło. Rozstania naszych ulubionych gwiazd potrafią zachwiać naszą wiarą w prawdziwe uczucie. Ale zawsze pozostaje nadzieja – może jeszcze do siebie wrócą?

Patrząc na rozstanie gwiazd w 2016 r. tracimy wiarę w idealne zwiazki... Bo właśnie w kończącym się roku rozpadło się kilka związków, o których mówiło się, że będą na zawsze. Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz rozstały się z mężami po 30 latach! Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta przeżyłyśmy jak rozłam w rodzinie najlepszych przyjaciół, a w winę Johnny'ego Deppa, który podobno pobił Amber Heard, wciąż nie możemy do końca uwierzyć. Gwiazdy różnie też reagowały na rozstania: Taylor Swift szybko się pocieszyła, a Lady GaGa wybrała samotność. 

Zobacz, jakie rozstania gwiazd wzbudziły w 2016 roku największe emocje. Czy te pary mają jeszcze szansę na wspólną przyszłość?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:23

Zobacz także

Nasze propozycje