Poprzedni artykuł: „Purple Rain” - takiego zapamiętamy na zawsze. Prince znaleziony martw... Następny artykuł: „BE ACTIVE. DIETETYKA & FITNESS” WYRÓŻNIONE W RAPORCIE WYDAWCÓW MMP

Samsung Galaxy S7 Edge – idealny dla nowoczesnej kobiety

Kobieta, , tagi: samsung, styl życia, smartfon
Życie współczesnej kobiety jest pełne wyzwań – szybkie tempo i zmieniające się okoliczności to codzienność dla wielu z nas. W XXI wieku możemy więcej i więcej oczekujemy – także od urządzeń, z których korzystamy. Szybki, elegancki, z dobrym aparatem fotograficznym – taki powinien być smartfon nowoczesnej kobiety.

Samsung Galaxy S7 Edge zaprojektowano z uwzględnieniem stylu życia współczesnych użytkowników. Charakteryzują się wyrafinowanym wzornictwem, bardziej zaawansowanym aparatem fotograficznym, usprawnionym oprogramowaniem i bezkonkurencyjnymi możliwościami współpracy z innymi produktami i usługami składającymi się na doświadczenie Galaxy.

Zdjęcia wysokiej jakości 

Galaxy S7 Edge to smartfon wyposażony w aparat fotograficzny Dual Pixel, umożliwiający uzyskanie jaśniejszych i ostrzejszych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki rewolucyjnej technologii Dual Pixel, jaśniejszemu obiektywowi z szerszą ogniskową i większym pikselom czas otwarcia migawki może być krótszy, a autofocus działa dokładniej nawet wtedy, gdy fotografowany obiekt nie jest dobrze oświetlony. Nowy tryb pracy aparatu – Motion Panorama – umożliwia wprowadzenie ruchu do tradycyjnych zdjęć panoramicznych, dostarczając zupełnie nowych wrażeń dających poczucie zanurzenia w obrazie.

Wyrafinowane wzornictwo i funkcjonalność

Ekran smartfona Galaxy S7 Edge ma przekątną 5,5 cala i jest wykonany ze szkła z efektem 3D i metalu. Smukła obudowa jest wytrzymała, a dzięki ergonomicznemu kształtowi telefon wygodnie leży w dłoni. Nowa funkcja Always‑On Display sygnalizuje ważne połączenia przychodzące i powiadomienia także wtedy, gdy zrobisz sobie przerwę w pracy i używasz telefonu w celach rozrywkowych. Galaxy S7 Edge jest też wodoszczelny i pyłoszczelny (poziom IP68). Zaawansowany interfejs Edge UX zapewnia wygodę i zwiększoną wydajność pracy.

Większa wydajność

Galaxy S7 Edge ma funkcję szybkiego ładowania przewodowego i bezprzewodowego. Ponadto hybrydowe gniazdo karty SIM umożliwia zainstalowanie karty microSD o pojemności do 200 GB, a w niektórych krajach to samo gniazdo można wykorzystać do zainstalowania drugiej karty SIM. W Galaxy S7 Edge Samsung wprowadził także istotne udoskonalenia sprzętowe i w zakresie oprogramowania, optymalizujące wydajność urządzeń w grach. Mocny procesor i pojemniejsza bateria pozwalają na wydłużenie czasu grania, a wewnętrzny system chłodzenia chroni smartfon przed przegrzaniem.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje