Poprzedni artykuł: Dwa produkty, których nigdy nie je Jennifer Lopez. To dlatego jest tak... Następny artykuł: Żywiec Zdrój z nową odsłoną wody w kampanii „Zrównoważona przez naturę...

Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" pokazała się bez makijażu

Kobieta,
,
, tagi: Hotel Paradise
Sandra z "Hotelu Paradise" postawiła na naturalność. Pokazała zdjęcie bez mocnego makijażu. Fanom bardziej spodobała się właśnie w takiej wersji.

Sandra to uczestniczka telewizyjnego show "Hotel Paradise", która zaliczyła największą liczbę odejść i powrotów do programu. Na przestrzeni pierwszego sezonu dała się poznać jako silna osobowość, która ma własne zdanie. Widzowie zapamiętali ją jednak jeszcze z jednego powodu. Sandra Mosakowska dbała o codzienny, starannie wykonany makijaż. Po przebudzeniu zasiadała przy toaletce w swoim pokoju na Bali i tworzyła mejkap, który zajmował jej nawet dwie godziny. Widzom i fanom trudno było wyobrazić sobie uczestniczkę "Hotelu Paradise" w bardziej naturalnej wersji. 

Zobacz także:Pomiędzy Sandrą i Mattem jest coś więcej?

Sandra z "Hotelu Paradise" bez makijażu

25-letnia Sandra, która zajmuje się aktorstwem oraz modelingiem rzadko pokazuje się w lekkim makijażu lub w wersji no makeup. Kiedy na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w naturalnej wersji, bez cienia kosmetyków i w nieułożonych włosach, fani byli niemal jednogłośni. W takim wydaniu Sandra wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Sandra nie musi się tyle malować bez makijażu jest jeszcze piękniejsza - czytamy pod postem.

Zdecydowanie lepiej bez makijażu - napisał jeden z użytkowników.

No Sandrunia stokroć lepiej niż umalowana - podsumowała fanka.

A Wy w jakiej wersji wolicie Sandrę?

Zobacz także:Sandra i Lexi mieszkały ze sobą po programie - jakie teraz mają relacje?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:58

Nasze propozycje