Poprzedni artykuł: Perfumy damskie Calvin Klein z Lidla [PRZEGLĄD] Następny artykuł: Kobieta załamała się wyglądem swojego ciała po ciążach. Reakcja jej mę...

Sandra Dorsz z „Top Model” skomentowała romans ze Staszkiem. Tak ostrych słów nikt się nie spodziewał

Kobieta, , tagi: związek, Top Model
Nie da się ukryć, że już od pierwszych odcinków 8. edycji „Top Model” między Staszkiem Obolewiczem i Sandrą Dorsz iskrzyło. Teraz Sandra postanowiła wreszcie wyjawić, co tak naprawdę ich łączy.

Finał 8. edycji „Top Model” za nami, a na jaw wychodzą kolejne smaczki. Najpierw ogromne kontrowersje wśród fanów TVN-owskiego show budził wynik wielkiego finału programu, który wygrał chory na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. Internauci sugerowali, jakoby wynik głosowania był ukartowany, a program powinien wygrać inny uczestnik. Nie trzeba było długo czekać na reakcję stacji, która postanowiła uciąć plotki i opublikowała wyniki głosowania na swoich oficjalnych profilach w social mediach.

W głosowaniu jury Olga zdobyła najwięcej punktów. Dawid dostał największe wsparcie od widzów w głosowaniu SMS i online. Stąd remis. A w tym przypadku (według regulaminu) zwycięża osoba, która dostała najwięcej Waszych głosów – czytamy oświadczenie produkcji „Top Model”.

To jednak nie koniec rewelacji związanych z wielkim finałem 8. edycji „Top Model”. Niedługo po zakończeniu programu na światło dzienne wyszły nowe fakty w sprawie zażyłości pomiędzy dwójką finalistów show: Sandrą Dorsz, a Staszkiem Obolewiczem. Tuż po wielkim finale Sandra w rozmowie z dziennikiem „Super Express” zdradziła, co tak naprawdę ich łączy.

8. edycja „Top Model”: Sandra i Staszek mieli romans?

Nie da się ukryć, że już od pierwszych odcinków show wielkim zainteresowaniem widzów cieszyła się zażyłość Staszka i Sandry. Uczestnicy okazywali sobie wielkie zainteresowanie, troszczyli się o siebie nawzajem i często wykonywali zadania w parze.

Tak się lubimy ze Stasiem. Stasiu jest facetem idealnym, jest uroczy, uśmiechnięty. Co będzie dalej, nie wiem. Czas pokaże – tak w jednym z odcinków „Top Model” komentowała relację ze Staszkiem Sandra.

Jednak by podkręcić atmosferę show i nadać relacji Sandry i Staszka nieco pikanterii, ich zaloty od czasu do czasu skutecznie przerywała inna uczestniczka programu – Ania Jaroszewska, która nie ukrywała, że nie darzy Sandry sympatią.

Sandra nie jest osobą, którą ja lubię, to jest jedyna osoba w programie, której nie lubię - wyznała szczerze w programie Ania.

Zarówno Ania, jak i Sandra wielokrotnie wspominały w „Top Model”, że zależy im na znajomości z zabójczo przystojnym Staszkiem. Także chłopak niejednokrotnie podkreślał, że obie dziewczyny są dla niego bardzo atrakcyjne.

Co się dzieje między nimi, to zaloty na poziomie podstawówki – oceniła relację między Staszkiem, Sandrą, a Anią Olga Kleczkowska w jednym z odcinków show. Staś jest w tym beznadziejny, bo cieszy się, że dziewczyny zwracają na niego uwagę – dodała.

8. edycja „Top Model”: Sandra i Staszek będą parą?

Podczas pobytu w domu modeli i modelek między Sandrą a Staszkiem naprawdę iskrzyło. Ostatecznie jednak Sandra postanowiła odpuścić i podczas pobytu w Stambule pokazywała Staszkowi na każdym kroku, że już nie jest nim zainteresowana. By to podkreślić, dziewczyna wielokrotnie okazywała sympatię innym mężczyznom biorącym udział w Fashion Weeku.

Teraz, gdy 8. Edycja „Top Model” już się skończyła, Sandra postanowiła wyjawić, co tak naprawdę łączyło ją ze Staszkiem. W rozmowie z „Super Expressem” finalistka TVN-owskiego show w ostrych słowach skomentowała zażyłość z Obolewiczem i dopowiedziała na pytanie: czy między nią, a Staszkiem będzie coś więcej.

Nie, absolutnie nic z tego nie będzie! Staszek jest niższy ode mnie, dziękuję bardzo! – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Sandra Dorsz.

Myślicie, że słowa Sandry podyktowane są przegraną w programie, złością na Staszka za względy, jakimi obdarzał Anię Jaroszewską, a może finalistka „Top Model” rzeczywiście stwierdziła, że różnica wzrostu jest dla niej barierą nie do przekroczenia?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:32

Nasze propozycje