Poprzedni artykuł: Meghan Markle i książę Harry pokazali nowe zdjęcie swojego nowo narodz... Następny artykuł: Margaret naraziła się fanom. Tym razem naprawdę pokazała za dużo?

Sara Boruc-Mannei pokazała brzuch zaledwie tydzień po porodzie

Zaledwie tydzień po urodzeniu trzeciego dziecka Sara pochwaliła się prawie idealnie płaskim brzuchem. Jak ona to zrobiła?

Nikt nie ma wątpliwości - ciąża zmienia ciało kobiety. Niektóre z tych zmian są drastyczne, nieodwracalne albo wymagające ciężkiej pracy lub specjalistycznych zabiegów. Ten problem jednak nie dotyczy Sary Mannei, która właśnie pokazała, jak zmieniło się jej ciało odkąd urodziła swojego syna. Siedem dni po narodzinach chłopczyka brzuch Mannei jest prawie płaski! I to nie koniec- skóra na brzuchu celebrytki nie jest - tak jakbyśmy się tego spodziewali - pokryta rozstępami.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała brzuch po ciąży! Fani nie przebierają w słowach: "To nieprzyzwoite"

Sara Boruc-Mannei pokazała brzuch po ciąży

Sara ćwiczyła w trakcie trwania ciąży i twierdzi, że właśnie temu zawdzięcza swoją pociążową figurę. I ma rację! Będąc aktywną fizycznie przed i podczas ciąży wyćwiczyła sobie mocne mięśnie brzucha. Jest on jeszcze lekko wydęty tylko i wyłączenie dlatego, że jej macica nadal się obkurcza (ten proces trwa od 6 tygodni do nawet trzech miesięcy). Za to pozbawiona rozstępów skóra na brzuchu to efekt starannej pielęgnacji, do której żona Artura Boruca używała oleju sezomowego.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Płaski brzuch dwa tygodnie po porodzie – bez diety i forsownych ćwiczeń. Jak ona to zrobiła?

Jesteśmy pod wrażeniem wyglądu Sary. I podziwiamy ją, bo wiemy, że sama sobie na niego zapracowała, odpowiednio się odżywiając w ciąży, ćwicząc i pielęgnując narażoną na rozciąganie skórę.

A wy co myślicie o ciążowych patentach Sary Boruc-Mannei?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje