Poprzedni artykuł: Co kupić na Dzień Matki? Te prezenty zawsze wywołują uśmiech na twarzy... Następny artykuł: Kasia Tusk pokazała brzuch po ciąży! Fani nie przebierają w słowach: '...

Sara Boruc-Mannei uległa popularnej modzie. Zje własne łożysko!

Kobieta, , tagi: Sara Boruc-Mannei
Noah niedawno przyszedł na świat, a jego mama już zdążyła wywołać burzę w mediach. Zdecydowała się na popularną za granicą praktykę. I zapłaciła za to krocie!

Od porodu minęło zaledwie kilka dni, ale Sara Boruc-Mannei wcale nie odcięła się od świata social mediów. Zdążyła już pochwalić się wzruszającym filmikiem z porodu, a teraz opublikowała szokujące zdjęcie na swoim InstaStories. Okazuje się, że podobnie jak Kim Kardashian, żona Artura Boruca ma zamiar zjeść własne łożysko... W dodatku dokładnie opisała, jak chce to zrobić.

Sara Boruc-Mannei zamierza zjeść łożysko po porodzie

Odkąd pod koniec grudnia zeszłego roku Sara Boruc-Mannei ogłosiła, że jest w ciąży, dość regularnie prezentowała światu rosnący brzuszek. Nic dziwnego, że fani gwiazdy byli wręcz przekonani, że po porodzie również będzie relacjonować, co się u niej na co dzień dzieje i jak wygląda opieka nad synkiem.

Takie praktyki nie są jeszcze zbyt powszechne w Polsce - nie przypominamy sobie, ale któraś z gwiazd chwaliła się, że ma zamiar coś takiego zrobić. Inaczej jest na Zachodzie... Tam gwiazdy głośno mówią o jedzeniu własnego łożyska. Podobno jest to naturalne lekarstwo na zmniejszenie ryzyka wystąpienia depresji poporodowej, zwiększenie energii i szybszy powrót do formy sprzed ciąży. Dodatkowo wpływa również pozytywnie na laktację i reguluje poziom hormonów. Ile jest w tym prawdy dokładnie nie wiadomo, ponieważ do tej pory nie powstały żadne badania potwierdzające tę tezę. 

Sara Boruc-Mannei pochwaliła się, że ma zamiar zjeść je w tabletkach. Na InstaStories pochwaliła się zdjęciem opakowania ze 150 tabletkami zrobionymi z wysuszonego łożyska. Koszt przygotowania takiej porcji wcale nie należy do najtańszych. Cena wynosi prawie tysiąc złotych...

Myślicie, że zjedzenie własnego łożyska rzeczywiście może pomóc?

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/mannei_is_her_name

Zdjęcie główne: Instagram.com/mannei_is_her_name

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:53

Zobacz także

Nasze propozycje