Poprzedni artykuł: Nieogolone pachy, nogi, bikini… Dlaczego kobiety przestały się depilow... Następny artykuł: Deser zamiast śniadania? Zobaczcie, dlaczego warto spróbować tej sztuc...

Schudła 57 kilo, bo... inaczej nie dostałaby pierścionka zaręczynowego!

Była otyła i musiała schudnąć, żeby... zasłużyć na oświadczyny! Tylko czy to dobry sposób, by tak motywować kogoś do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Emily Geeson ma 26 lat. Swojego narzeczonego Kevina poznała na Tinderze. Ponoć od razu wiedzieli, że to "TO". Chłopakowi na początku zupełnie nie przeszkadzało, że jego dziewczyna waży 145 kg, jednak w trosce o zdrowie Emily postanowił zmotywować ją do odchudzania twierdząc, że się jej oświadczy dopiero, kiedy straci kilka kilogramów. 

Zobaczcie także:  Popularna trenerka fitness pokazuje, że "kaloryfer" na brzuchu to... ściema

Wtedy dziewczyna zapisała się na siłownię i zmieniła swoją dietę.

W rozmowie z "The Sun" twierdzi, że zupełnie nie odebrała tego jako ataku ze strony chłopaka. Wiedziała, że ten się o nią po prostu troszczy. Chciał z nią być do końca życia, ale martwił się jej zdrowiem. Otyłość prowadzi m.in. do problemów z cukrzycą, sercem, nadciśnieniem. Emily zrozumiała, że jej zależy na tym samym i poczuła się zmotytowana do zmiany swojego wyglądu i życia. Udało się! Schudła 57 kilogramów!


Jak sama przyznaje, od razu lepiej się poczuła. Utrata wagi pozwoliła jej na lepsze codzienne funkcjonowanie. Niedługo potem doczekała się oświadczyn.

Wydaje się więc, że teraz pozostaje jej jedynie wybór pięknej sukni...

Co sądzicie o takiej motywacji do pozbycia się nadwagi?

Zobaczcie także:  Ta dziewczyna nie zniosła ćwiczeń! Co więc pomogło jej schudnąć i to aż 55 kilo? Zobaczcie tę metamorfozę!

Foto: Facebook

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:36

Zobacz także

Nasze propozycje