Poprzedni artykuł: Lekarz Anny Przybylskiej ukarany przez sąd! Jaki błąd popełnił? Następny artykuł: Anna Lewandowska pozywa hejterkę, która życzyła jej śmierci! Czy powst...

Robisz dużo selfie? To sporo mówi o twoim... życiu erotycznym

Badania holenderskich naukowców mogą sprawić, że dobrze się zastanowisz zanim wrzucisz na swój profil kolejne selfie...

Uwielbiasz publikować swoje selfie? Uważaj, to sporo mówi o Tobie i Twoim podejściu do... seksu. Dziwne? Naukowcy z Uniwersytetu Wageningen w Holandii postanowili sprawdzić, co selfie mówi o naszym życiu seksualnym. Wiadomo, że jedno selfie nie jest równe drugiemu. Niekiedy jest to radosna, niewinna pamiątka z imprezy, czy innej formy miłego spędzania wolnego czasu, a czasem jest to zdjęcie, które może być naprawdę zmysłowe.

Zobaczcie także:  10 filmów, które pomogą Ci... przetrwać rozstanie!

Badacze wzięli pod lupę 800 osób, z którymi przeprowadzono wywiady. Wydaje się Wam, że osoby, które często robią sobie selfie są pewne siebie i spełnione seksualnie? Otóż okazało się, że 83% tych, którzy w social mediach publikują swoje prowokujące zdjęcia ma problemy z życiem erotycznym, a dokładniej rzecz ujmując, w ogóle go nie mają. Badania pokazały, że osoba która dodała około 45 dodanych zdjęć, miała za sobą dwa stosunki.

Naukowcy doszli więc do wniosku, że selfie wcale nie są oznaką narcyzmu, tylko wołaniem o uwagę (szczególnie ze strony płci przeciwnej). Z drugiej jednak strony, temat seksu jest coraz bardziej popularny i coraz odważniej porusza się go wśród znajomych. Niektórym osobom wstyd przyznać się, że dawno nie współżyło. Może więc jest to też sposób na sprawianie złudzeń, że życie erotyczne kwitnie.
Co o tym sądzicie? Myślicie, że te badania potwierdzają regułę?

Zobaczcie także:  Czy zgodzisz się na zdradę? 

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:01

Zobacz także

Nasze propozycje