Poprzedni artykuł: Wyglądają jak bliźniaczki, a nie mają ze sobą nic wspólnego! I jest ic... Następny artykuł: Kolejna sieciówka wycofuje się z Polski! O jaki sklep chodzi?

Ta dziewczyna została zhejtowana w sieci! Dlaczego? Nie chodzi wcale o sukienkę...

Kobieta,
,
, tagi: selfie
Czy kiedy robicie sobie selfie, zastanawiacie się nad tym, co macie w tle? Ta dziewczyna na pewno o tym nie pomyślała...

Alyssa, którą na Twitterze możemy śledzić jako @og_pocahontas umieściła swoje zdjęcie w seksownej, mocno wyciętej i obcisłej sukience, która podkreślała jej kształty. Jednak to nie strój, figura ani nie podpis pod zdjęciem przykuły uwagę internautów.

Użytkownicy Twittera zaczęli głośno komentować... tło tego selfie. Za dziewczyną był bowiem ogromny bałagan. Szczerze mówiąc, same się zastanawiamy, jakim cudem chodziła po tym pokoju, nie mówiąc już o codziennym funkcjonowaniu.

Zobaczcie także:  10 najpopularniejszych zdjęć z Instagrama w 2016 roku. Nie możemy uwierzyć...

Wśród komentujących pojawiły się opinie:

"Już się modlę za tego, kto się z tobą ożeni", "Czy jesteś smutna? Masz złamane serce? Depresję? Co się stało w Twoim pokoju? Mogę jakoś pomóc?", "Czas znaleźć pretekst do oczyszczenia tego pokoju", "Jak można zrobić sobie zdjęcie w lustrze mając świadomość, że pokój jest w takim stanie?".

Niektórzy nie poprzestali na wypowiedziach słownych. Widok na zdjęciu aż tak ich zaciekawił, że poddali go wnikliwej analizie. W rezultacie znaleźli m.in... mysz! 

Jeden z internautów pokusił się nawet o wirtualne posprzątanie pokoju dziewczyny. 

To zdjęcie z jednej strony jest dla nas ostrzeżeniem przed tym, co umieszczamy w social mediach. Dziewczyna chciała pokazać, jak seksownie wygląda, a stała się w pewnym sensie ofiarą internautów, którzy się z niej nabijali. Z drugiej jednak strony pokazuje, że selfie i pokazanie się jest silniejsze od dostrzeżenia tego, co nas otacza w rzeczywistym świecie. 

Zdecydowanie bardziej lubimy estetyczne fotografie, które możemy znaleźć na wielu kontach na Instagramie i Facebooku. A Wy? 

Zobaczcie także:  Bardzo wąska talia i... 180 cm w biodrach - ta dziewczyna jest nową gwiazdą Instagrama

Foto: screen z Twittera

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:45

Zobacz także

Nasze propozycje