Poprzedni artykuł: Córka Anny Przybylskiej wygląda niczym... młoda Angelina Jolie? Następny artykuł: Już niebawem premiera filmu 'Na pokuszenie'

Simple Calendar - kalendarz, który odmieni życie każdej kobiety

Kobieta, , tagi: trendy
Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykły kalendarz, to doskonale trafiłaś:) Sprawdź, dlaczego warto mieć swój Simple Calendar.

Simple Calendar 2018 to nie jest zwyczajny kalendarz, to narzędzie do planowania zaprojektowane tak, żeby określenie własnych planów było proste i skuteczne. Zaczynasz od największych idei i projektów, następnie dzień po dniu Twoje marzenia przybierają konkretną formę prostych zadań do wykonania. Razem z Simple Calendar efektywnie i skutecznie zaplanujesz swój dzień, miesiąc, kwartał i rok. Określisz i wyznaczysz cele roczne, a każdy wielki projekt umieścisz w planie kwartalnym, po czym w prosty sposób rozłożysz go na mniejsze etapy, zadania i czynności do wykonania według opracowanego wcześniej harmonogramu.

Monika Baczewska-Alexandropoulou - założycielka marki LoveSimple Creations: "Marka LoveSimple Creations jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zabieganych i ambitnych kobiet, którym zwykły kalendarz nie wystarcza. W dzisiejszych czasach kobieta jest w ciągłym biegu. Natłok obowiązków i konieczność wykonywania wielu zadań na raz powoduje duże zmęczenie i frustrację - szczególnie wtedy, kiedy ma się rodzinę, pracę, ambitne cele i wspaniałe marzenia.

Czułam się tak samo, dlatego stworzyłam stylowy i bardzo praktyczny kalendarz specjalnie dla kobiety takiej, jak Ty i Ja. To kalendarz dla matki. Dla ambitnej studentki. Dla zajętej kobiety biznesu. Kalendarz, który pomaga Ci w określeniu Twoich celów i ich realizacji.

Jeśli szukasz czegoś więcej, czegoś z czym każda największa idea i projekt staną się realne, to spodoba Ci się Simple Calendar. Zobaczysz jakie to jest proste, kiedy kartka po kartce Twoje marzenia zaczną przybierać formę prostych zadań, które potem zaczniesz realizować z uśmiechem na twarzy, czując, że Twoje życie jest w Twoich rękach. Chcesz tak?".

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 13:08

Zobacz także

Nasze propozycje