Poprzedni artykuł: Wiemy, jak będą wyglądać dzieci Meghan i Harry'ego. Zobaczcie wizualiz... Następny artykuł: Luksusowy miesiąc miodowy Agnieszkiej Kaczorowskiej. Zobaczcie zdjęcia...

Siostra Julii Wieniawy też będzie sławna? Dostała rolę w nowym serialu 'Oko za oko'

Kobieta, , tagi: seriale
Czy Alicja Wieniawa-Narkiewicz dorówna starszej siostrze siostrę? Już teraz mówi się głośno o jej nowej roli.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. A teraz w jej ślady idzie młodsza, przyrodnia siostra aktorki, Alicja Wieniawa. Niektórzy sądzą, że ma szansę stać się równie sławna, a to wszystko dzięki roli w nowym serialu TV4 - "Oko za oko"

Alicja Wieniawa wygryzie Julię Wieniawę?

Jak widać obie siostry zaczynają karierę w show-biznesie w bardzo młodym wieku. Siostra Julii Wieniawy ma dopiero 15 lat i właśnie dostała pierwszą poważną rolę. Alicja Wieniawa-Narkiewicz zagra buntowniczą córkę głównych bohaterów - Zuzę. Udało jej się wygrać casting, dzięki czemu na ekranie będziemy mogli ją zobaczyć u boku znanych i cenionych aktorów.

Wątek Zuzy ma być podobno dość obszerny. Mimo że pierwszy odcinek ma pojawić się dopiero 3 października, już teraz atmosfera wokół serialu jest gorąca. Od 2017 roku gra również Sarę w serialu "Niania w wielkim mieście", ale chyba nikt aż tak bardzo nie rozpisuje się o tym. Najwidoczniej "Oko za oko" ma szansę przynieść jej większy rozgłos.

O czym jest serial "Oko za oko"?

Akcja serialu rozpoczyna się rozwodem głównych bohaterów, Anny i Macieja Wysockich. Ona jest adwokatem, on prokuratorem. Kością niezgody stała się ich praca. Kolejne konfrontacje na sali sądowej sprawiły, że jeszcze do niedawna szczęśliwi małżonkowie z dwójką dzieci postanowili się rozstać. Iskrzy między nimi również wtedy, gdy na ich drodze pojawiają się prokurator Izabela Gryc z biura Wysockiego i mecenas Konstanty Litwicki z kancelarii Anny. Cięty język oraz mocne charaktery postaci dodają wszystkiemu pikanterii.

Nie możemy się doczekać aż zobaczymy Alicję na ekranie. Myślicie, że ma szansę odnieść sukces?

Zdjęcie główne: Instagram.com/alicjawieniawa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:24

Zobacz także

Nasze propozycje